تِرید اِریا، محدوده‌ی امن تریدرها
  • ریبیت فارکس
    • بروکرهای منتخب
      سایر بروکرها

افتتاح حساب لایت فارکس

افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس

برای افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس، لازم است ابتدا در این بروکر ثبت نام و سپس احراز هویت کنید تا بتوانید از تمامی امکانات کارگزاری استفاده کنید. در ادامه در رابطه با مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب و همچنین مراحل کار توضیحاتی داده ایم . این مراحل را با دقت دنبال کنید و اگر جایی برای شما مبهم بود با پشتیبان سایت ترید اریا مطرح کنید.

مدارک موردنیاز برای افتتاح حساب

مدارک زیر برای هویت اجباری هستند. بدون آن‌ها نیز می‌توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید اما امکانات شما محدود است.

  • مدارک هویتی مانند شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت و مانند آن
  • مدارک اثبات نشانی محل سکونت مانند قبوض مختلف، سند، بیمه‌نامه، اجاره‌نامه و مانند آن

شروع افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس

از این آدرس برای دسترسی به صفحه اصلی و البته فارسی کارگزاری استفاده کنید.

بعد از ورود به صفحه اصلی، از دو قسمتی که در تصویر مشخص شده می‌توانید برای شروع ثبت‌نام استفاده کنید. بعد از کلیک بر روی ثبت‌نام وارد صفحه جدیدی می‌شوید.

افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس

در این مرحله لازم است کشور، شماره‌تلفن یا آدرس ایمیل و رمز عبور را در فیلدهای مشخص شده وارد کنید. سعی کنید برای بالابردن امنیت حساب، رمز قوی انتخاب کنید. برای افتتاح حساب باید با توافق‌نامه مشتریان موافقت کنید به همین دلیل مربع کنار آن را علامت بزنید. برای این کار تنها کافی است روی آن کلیک کنید. در انتها نیز روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید.

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

اکنون با ایمیل یا شماره تلفنی که وارد کرده‌اید یک حساب کاربری برای شما ایجاد شده و به طور خودکار وارد صفحه اصلی این حساب می‌شوید. البته اول با پیامی روبرو می‌شوید که از شما می‌خواهد کدی را که به ایمیل یا شماره شما ارسال شده وارد کنید. بعد از واردکردن کد روی تأیید بزنید تا به مرحله بعد بروید.

ساختن حساب در لایت فارکس

بعد از تأیید، به صفحه اصلی حساب خود دسترسی پیدا می‌کنید. پیام‌های شما در قسمت بالا سمت چپ و ابزارهایی که در اختیار دارید در سمت راست به‌صورت ستون نمایش داده شده‌اند.

ساختن اکانت در بروکر لایت فارکس

شروع فرایند احراز هویت

اکنون زمان آن رسیده تا هویت خود را تأیید کنید تا اجازه معامله در کارگزاری را داشته باشید. برای اینکار مطابق تصویر روی قسمت بالا سمت چپ که آدرس ایمیل شما در آن قرار دارد کلیک کنید. 

بعد از کلیک کردن چند گزینه جدید باز می‌شوند. شما باید روی “پروفایل من” کلیک کنید. 

در صفحه جدید، روی قسمت تأیید مشخصات کلیک کنید. اگر نتوانستید این گزینه را پیدا کنید از تصویر زیر کمک بگیرید.

معامله کردن در کارگزاری لایت فارکس

مطابق تصویر زیر، 4 گزینه وجود دارند که بایدتأیید شوند. از آن جا که ما با استفاده از ایمیل، حساب کاربری خود را ایجاد کرده ایم، قسمت ایمیل در حالت تأیید قرار دارد. برای تأیید شماره‌تلفن روی گزینه “پرکردن” که روبروی آن است کلیک کنید.

کار کردن با کارگزاری لایت فارکس

در این مرحله، مطابق تصویر زیر باید شماره‌تلفن خود را وارد کنید و سپس روی “ادامه دهید” کلیک کنید. 

احراز هویت در لایت فارکس

در مرحله بعد، پیام جدیدی نمایش داده می‌شود و در فیلد آن باید کدی که برای شماره شما ارسال شده را وارد کرده و سپس روی تأیید کلیک کنید.

بارگذاری مدارک در لایت فارکس

تایید با مدارک شناسایی و آدرس

در ادامه، مجدد به صفحه تأیید هویت می‌روید و وقت آن است که احراز هویت را شروع کنید به همین دلیل روی گزینه “پرکردن” که روبروی آن قرار دارد کلیک کنید. در این مرحله باید نام و نام خانوادگی، جنسیت و تاریخ تولد خود به میلادی را وارد کنید. فیلد آخر نیز برای این است که آیا شما پست سیاسی دارید یا خیر. درصورتی‌که هیچ مسئولیت سیاسی ندارید گزینه “خیر” را انتخاب کنید. بعد از واردکردن اطلاعات، روی ادامه دهید کلیک کنید.

تایید هویت در لایت فارکس

در ادامه، باید تصویر یکی از مدارک شناسایی را که در ابتداگفته شد بارگذاری کنید. برای این کار روی اضافه‌کردن فایل بزنید و بعد از اینکه فایل به طور کامل آپلود شد روی ادامه دهید کلیک کنید.

اکنون فایل شما بررسی می‌شود و درصورتی‌که مشکلی وجود نداشته باشد تأیید می‌شود. برای تأیید آدرس، روی پرکردن (روبروی اثبات آدرس) کلیک کنید. بعد کلیک کردن، مطابق تصویر زیر باید کشور محل سکونت، منطقه، شهر، آدرس و کد پستی خود را وارد کنید. بعد از اینکه اطلاعات را وارد کردید، روی ادامه دهید کلیک کنید. 

مدارک شناسایی برای لایت فارکس

مطابق مرحله قبل، روی قسمت اضافه‌کردن فایل کلیک کنید و فایل موردنظر را از درون سیستم خود انتخاب کنید. بعد از اینکه فایل به طور کامل آپلود شد، روی ادامه دهید کلیک کنید. 

دسترسی به کارگزاری لایت فارکس

درصورتی‌که درخواست دیگری مانند حساب اسلامی یا غیر از آن دارید می‌توانید از بین گزینه‌های موجود در قسمت تأیید هویت یکی را انتخاب کنید. باید کمی صبر کنید تا مدارک شناسایی و محل سکونت شما با آدرسی که وارد کردید تطابق داده شود. بعد از تأیید مدارک، می‌توانید با خیال راحت معامله کنید و از همه امکانات کارگزاری استفاده کنید.

ثبت کامنت جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *