تِرید اِریا ، محدوده ی امن تریدر ها

  • ریبیت فارکس
    • بروکرهای منتخب
      سایر بروکرها
بروکر ای مارکتز

افتتاح حساب آمارکتس

افتتاح حساب آمارکتس

 افتتاح حساب در بروکر آمارکتس بسیار ساده و راحت است زیرا این بروکر، وبسایت فارسی زبان نیز دارد و به راحتی می توانید فرمهای افتتاح حساب را تکمیل و ارسال  کنید.

مدارک لازم برای افتتاح حساب

برای افتتاح حساب در بروکر آمارکتس نیازی به مدرک برای تأیید آدرس نیست و فقط مدارک مربوط به تأیید هویت مورد نیاز است که این مدارک شامل شناسنامه یا کارت ملی و یا گواهینامه رانندگی می باشد. توجه داشته باشید که حتما از مدارک خود عکس تهیه و ارسال کنید و اسکن مدارک مورد قبول نیست. همچنین از ارائه مدارک جعلی پرهیز کنید تا موقع برداشت از حساب با مشکل مواجه نشوید.

مراحل افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

برای افتتاح حساب در بروکر آمارکتس روی این لینک کلیک کنید. شما به صفحه اصلی بروکر منتقل می شوید. فرم مربوط به افتتاح حساب به صورت زیر است. لازم به ذکر است برای ورود به سایت آمارکتس حتما از فیلتر شکن استفاده کنید.

افتتاح حساب آمارکتس

 در فیلد اول و دوم، نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید. فیلد سوم هم مربوط به ایمیل شما است و باید حتماً به آن دسترسی داشته باشید. در فیلد چهارم باید شماره تماس معتبر خود را وارد کنید، که پیش‌ شماره کشور ما 98+ است. در این فیلد شماره خود را بدون صفر وارد کنید. لازم به ذکر است که این فیلدها باید با حروف لاتین تکمیل شود.

در قسمت کد معرف، TradeArea را وارد کنید تا در لیست مشتریان ترید اریا قرار بگیرید تا علاوه بر دریافت 65 درصد از ریبیت از همه خدمات سایت به صورت رایگان بهره مند شوید. بعد از اعلام کد معرف، موافقت خود را با شرایط و قوانین سایت آمارکتس اعلام کنید و در انتها روی افتتاح حساب کلیک کنید .

شروع کار با حساب کاربری

اکنون حساب کاربری شما با توجه به مشخصاتی که وارد کرده اید، ایجاد شده است. روی ” ادامه دادن” کلیک کنید. در صفحه باز شده، مشخصات حساب شما که شامل شماره حساب، رمز عبور، نوع حساب، پلتفرم معاملاتی، اهرم معاملاتی و واحد پول می باشد نمایش داده می شود.

همچنین در این صفحه می توانید رمز عبور، نوع حساب و اهرم معاملاتی خود را تغییر دهید. برای این کار کافیست درخواست خود مبنی بر تغییر رمز یا نوع حساب و یا اهرم معاملاتی ثبت کنید، به این ترتیب حساب شما از استاندارد به ECN و یا  Fixed تغییر می کند. به همین صورت هم می توانید اهرم معاملاتی خود را کمتر و یا بیشتر کنید.

در ادامه لازم است اطلاعات خود را تأیید کنید.

در صفحه باز شده که کابین تریدر نام دارد گزینه تایید ایمیل را انتخاب و روی آن کلیک کنید.

بروکر برای شما ایمیلی ارسال می کند و با کلیک روی آن، ایمیل شما تأیید می شود و صفحه جدیدی باز می شود.

ساختن حساب در آمارکتس

 در ادامه با کلیک روی گزینه confirm به مرحله بعد می روید.

پس از تأیید آدرس ایمیل و کلیک روی confirm به صفحه شخصی خود(کابین تریدر) وارد می شوید. حالا با کلیک روی گزینه”تأیید تلفن” یک کادر در صفحه باز می شود که شماره تماس خود را وارد می کنید؛ با وارد کردن شماره تماس، یک کد به شماره همراه شما پیامک می شود. کد را در فیلد مشخص شده وارد کنید و بدین ترتیب تلفن شما نیز تأیید می شود.

احراز هویت

در این مرحله مطابق شکل زیر بر روی گزینه “تأیید هویت” کلیک می کنیم.

با کلیک بر روی تأیید هویت صفحه زیر باز می شود و برای ادامه کار و تصویربرداری از مدارک یک لینک امن به شما می دهد تا با تلفن همراه خود، کار را ادامه دهید.

در ادامه، صفحه زیر ظاهر می‌شود که باید از مدارک شناسایی خود عکس بگیرید و آن را بارگذاری کنید. بعد از اینکه تصویر گرفته شد روی “بله ادامه “کلیک کنید. بعد از این مرحله ثبت نام شما در بروکر آمارکتس کامل می شود.

آپلود مدارک در آمارکتس

معمولا کمتراز 24 ساعت مدارک شما بررسی و تایید خواهند شد. پس از تایید مدارک، ایمیل حاوی تایید مدارک برای شما ارسال می گردد و به شما این امکان را می دهد که از همه خدمات بروکر استفاده کنید.

حداکثر لوریج

ریبیت بازگشتی

حداقل واریزی

حداقل حجم

حداقل اسپرد

رگولیشن

روش های واریز
پلتفرم های معاملاتی
امتیاز از 100
/5
بروکر منتخب ما
کانال تلگرام
وبسایت رسمی
نیاز به V.P.N دارد