تِرید اِریا ، محدوده ی امن تریدر ها
 • ریبیت فارکس
  • بروکرهای منتخب
   سایر بروکرها
Amarkets spreads

✔️ اسپرد آمارکتس

اسپرد آمارکتس

بهترین راه برای تخمین میزان اسپرد حساب‌های مختلف (با توجه به شناور بودن اسپرد‌ها) مشاهده فیلم ضبط شده از نمادهای ارائه شده در هر بروکر می‌باشد. در ویدیو‌های سه دقیقه‌ای زیر میزان اسپرد هر کدام از حساب‌های معاملاتی آمارکتس و همچنین کمیسیون انجام معاملات را مشاهده می‌فرمایید.

اسپرد حساب‌های مختلف آمارکتس

اسپرد حساب فیکس آمارکتسدریافت ویدیو بالا با کیفیت عالی (102 مگابایت)

اسپرد آمارکتس در حساب فیکس نسبت به سایر حساب ها در این بروکر و دیگر بروکر ها بسیار بالاست. به عنوان مثال اسپرد یورو/دلار 3 پیپ و پوند/دلار 4 پیپ است! ضمناً توجه داشته باشید که در حساب فیکس آمارکتس فقط برابری‌های فارکس اسپرد ثابتی دارند و اسپرد سایر نمادهامتغیر است. در این نوع حساب امکان ارائه حساب اسلامی یا بدون سواپ وجود دارد.

اسپرد حساب ECN آمارکتسدریافت ویدیو بالا با کیفیت عالی (120 مگابایت)

کمیسیون آمارکتس در حساب ECN برای هر لات 2.5 دلار است. با توجه به اسپرد آمارکتس که در ویدیو بالا ملاحطه فرمودید، در کل هزینه انجام معاملات در حساب ای سی ان آمارکتس بسیار مناسب و به صرفه است. در این نوع حساب هم مانند سایر حساب‌های آمارکتس امکان ارائه حساب اسلامی یا بدون سواپ وجود دارد.

اسپرد حساب استاندارد آمارکتسدریافت ویدیو بالا با کیفیت عالی (131 مگابایت)

در ویدیو بالا اسپرد آمارکتس در حساب استاندارد را ملاحظه می‌کنید که با توجه به بدون کمیسون بودن این نوع حساب و امکان افتتاح حساب بدون سواپ، شرایط مناسبی برای اسکلپ و حتی معاملات بلند مدت دارد.

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ثبت کامنت جدید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *