تِرید اِریا ، محدوده ی امن تریدر ها
 • ریبیت فارکس
  • بروکرهای منتخب
   سایر بروکرها
بروکر ارانته

افتتاح حساب در بروکر ارانته

امتیاز شما به این مقاله

افتتاح حساب در بروکر ارانته

خوشبختانه بروکر ارانته با پشتیبانی و حمایت از کاربران ایرانی و طراحی وبسایت فارسی زبان، افتتاح حساب و کار کردن با این بروکر را برای معامله گران ایرانی آسان کرده است .

مدارک لازم برای افتتاح حساب

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب در این بروکر شامل مدارک هویتی و مدارک تایید محل سکونت است. لازم به ذکر است به هیچ عنوان از مدارک جعلی استفاده نکنید زیرا هنگام برداشت از حساب با مشکل جدی مواجه خواهید شد.

 1. مدارک هویتی شامل:کارت ملی یا شناسنامه و یا گواهینامه و … می باشد.
 2. مدارک تایید محل سکونت شامل: قبوض یا سند و یا اجاره نامه و بیمه نامه و یا دفترچه حساب بانکی که در آن آدرس محل سکونت شما قید شده باشد. 

مراحل افتتاح حساب در بروکر ارانته

برای شروع، ابتدا وارد این آدرس شوید که صفحه ثبت‌نام به زبان فارسی است. درصورتیکه این صفحه فارسی نبود از قسمت بالای صفحه زبان فارسی را انتخاب کنید. در صورتی هم که با زبان انگلیسی مشکلی ندارید می‌توانید ادامه دهید.

در اولین فیلد باید مشخص کنید که حساب شما شخصی یا حقوقی است. حساب حقوقی به نمایندگی از سازمان‌ها و شرکت‌ها باز می‌شود. فیلد دوم تنها برای عنوان پیش از نام شما است. گزینه Mr برای آقا، Mrs برای خانم‌های متاهل و Ms برای همه خانم‌ها استفاده می‌شود.

فیلد سوم و چهارم مربوط به نام و نام خانوادگی شما است و باید آن‌ها را با استفاده از حروف لاتین وارد کنید. فیلد بعدی کشور محل سکونت شما و دو گزینه بعدی هم برای شماره‌ تلفن و ایمیل است. از آنجاکه در همه فیلدها توضیح وجود دارد همه چیز واضح است. فقط دقت کنید که رمز عبور شما قوی باشد تا امنیت حساب شما بیشتر شود.

افتتاح حساب در بروکر ارانته

کمی پایین‌تر، سه مربع وجود دارد که مربع دو و سه را باید تیک بزنید. با این کار تأیید می‌کنید که شهروند آمریکا نیستید و قوانین و مقررات کارگزاری را قبول دارید. سپس روی “ادامه” کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

ارانته

در مرحله بعد صفحه زیر ظاهر می‌شود و از شما می‌خواهد کد ارسال شده به ایمیل و شماره‌ تلفن همراهی که قبلا مشخص کرده اید را وارد کنید. بعد از واردکردن روی گزینه “ادامه” کلیک کنید. 

افتتاح حساب کاربری در بروکر ارنته

حساب کاربری در کارگزاری ارانته

اکنون با استفاده از ایمیل و شماره تماسی که وارد شده یک حساب کاربری برای شما ایجاد شده است. در این مرحله باید مشخصات بیشتری وارد کرده و سپس مراحل تأیید هویت را دنبال کنید.

اولین اطلاعات، اطلاعات اقتصادی و مالی شما است که در تصویر زیر می‌بینید. از آنجا که تعداد فیلدهایی که باید پر کنید زیاد است آن‌ها را به دو تصویر تقسیم کرده‌ایم. در اولین تصویر، باید اطلاعات زیر را به ترتیب وارد کنید:

 • تاریخ تولد میلادی
 • ملیت
 • داشتن یا نداشتن مسئولیت سیاسی
 • میزان تحصیلات
 • وضعیت اشتغال
 • زمینه یا حوزه کاری شما
 • منابع مالی (در صورتیکه گزینه سایر را انتخاب کنید فیلدهای جدیدی ایجاد می‌شود تا اطلاعات دقیق‌تری وارد کنید)
ثبت نام در بروکر ارانته

در ادامه همان‌طور که در تصویر زیر مشخص است، باید بقیه اطلاعات را وارد کنید. در انتها نیز روی گزینه” ادامه” کلیک کنید.

errante broker

احراز هویت

در این مرحله باید مدارک مورد نیاز را آپلود کنید تا هویت شما تأیید شود. این اطلاعات باید منطبق با اطلاعات وارد شده در مراحل قبل باشد.  برای مثال نمی‌توانید در ابتدا نام خودتان را آرش بگذارید اما کارت ملی شما با نام علی باشد.

معامله کردن در بروکر ارنته

از قسمت “می‌خواهم آپلود کنم” باید مدرکی که قصد آپلود آن را دارید مشخص کنید. این مدارک برای افتتاح حساب در بروکر ارانته ضروری هستند. . کار را با مدرک شناسایی شروع می‌کنیم.

در این مرحله فیلد جدیدی ظاهر می‌شود که باید مشخص کنید نوع این مدرک (گذرنامه، شناسنامه و …) چیست. همچنین باید شماره مدرک یا در اینجا کد ملی خودتان را وارد کنید. لازم به یادآوری است برای ارسال تصویر شناسنامه، باید از دو صفحه آن عکس بگیرید و در یک عکس قرار دهید.
همچنین برای تصویر شناسنامه و گواهی‌نامه نیز باید تصویر پشت و روی کارت را باهم در یک عکس قرار دهید و ارسال کنید.

بعد از بارگذاری روی “آپلود” کلیک کنید.

تایید هویت در ارنته

اکنون سراغ تأیید آدرس می‌رویم در این مرحله باید مدرکی که نشان‌دهنده محل سکونت شماست را وارد کنید. توجه کنید مدارک باید به نام خودتان باشد. در این مرحله فیلدهای جدید اضافه می شوند که باید کشور، شهر، ادرس و کد پستی خود را وارد کنید دقت کنید اطلاعاتی که وارد می کنید با اطلاعات مندرج در مدارک مطابقت داشته باشد. در انتها مدارک را آپلود می کنیم.

errante broker

آخرین مورد یعنی “مدارک دیگر“ اختیاری است و اگر فکر می‌کنید لازم است، می‌توانید بارگذاری کنید. برای آپلود این فایل‌ها مانند دو مرحله قبلی عمل کنید.

حساب کاربری کارگزاری ارنته

انتظار برای تایید مدارک

هنگامی که مدارک را آپلود می کنید متوجه می‌شوید که در صفحه اصلی قسمت “مدارک آپلود شده” اضافه می‌شود. باتوجه‌به تصویر زیر، باید صبر کنید تا مدارکی که بارگذاری کردید تأیید شوند. این امکان وجود دارد که با گزینه “حذف”، فایل‌هایی که آپلود شده را حذف کنید و یک تصویر یا فایل جدید قرار دهید. زمانی که مدارک تأیید شوند از حالت “در انتظار” به “تأیید” تغییر می‌کنند.

بروکر ارانته

کمتر از چند ساعت طول می کشد مدارک شما تأیید شود. پس از تأیید هویت به همه امکانات کارگزاری دسترسی خواهید داشت.

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ثبت کامنت جدید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *