تِرید اِریا ، محدوده ی امن تریدر ها
 • ریبیت فارکس
  • بروکرهای منتخب
   سایر بروکرها

80 / 100

سرعت اجرای
معاملات

20 / 100

رگوله

40 / 100

محبوبیت

95 / 100

کیفیت
پشتیبانی

25 / 100

تنوع پلتفرم های معاملاتی

80 / 100

روش های
واریز و برداشت

80 / 100

رابط کاربری
سایت

60 / 100

تنوع نمادهای معاملاتی

80 / 100

تنوع حساب های معاملاتی

90 / 100

هزینه های
معاملاتی

1:5000

حداکثر لوریج

65%

ریبیت بازگشتی

5 دلار

حداقل واریزی

0/01 لات

حداقل حجم

0 پیپ

حداقل اسپرد

پذیرش ایرانیان
حساب اسلامی
اجازه معامله روی خبر
پشتیبان فارسی
حساب آزمایشی
اجازه استفاده از ربات
پشتیبانی تلگرام
حساب سنتی
اجازه هجینگ
VPS رایگان
منابع آموزشی
اجازه سوپر اسکالپ
بونوس
پوشش اخبار
کپی تریدینگ
رگولیشن
ندارد

ندارد

روش های واریز
واریز و برداشت ریالی
وایز و برداشت با تتر
پرفکت مانی
پلتفرم های معاملاتی
MT4
تست پادکست
امتیاز 65 از 100
بروکر منتخب ما
از دسامبر 2023
کشور سنت لوسیا
support@Exelium.com
+17585720201
نیاز به V.P.N ندارد
amarkets
لوگوی بروکر اکسلیوم
اینگات بروکرز
ارانته
بروکر ام 4 مارکتس
بروکر فیبوگروپ

اکسلیوم، بروکری نوپا در مسیر اثبات خود

در دنیای پرشتاب فارکس، انتخاب یک بروکر قابل اعتماد و امن برای معامله‌گران از اهمیت بالایی برخوردار است. بروکر اکسلیوم به عنوان یک بروکر نوپا که در سال 2023 فعالیت خود را آغاز کرده، در تلاش است تا جای خود را در میان تریدرها باز کند.

هدف از این مقاله ارائه اطلاعات شفاف و بی‌طرفانه در مورد بروکر اکسلیوم است تا تریدرها با آگاهی کامل، نسبت به انتخاب یا عدم انتخاب این بروکر تصمیم‌گیری کنند.

نکات برجسته در این مقاله:

 • رگولاتوری و مجوزهای بروکر اکسلیوم
 • ارتباط ادعایی با بروکر M4Markets
 • خدمات و شرایط معاملاتی
 • تنوع ابزارهای معاملاتی و پلتفرم‌های معاملاتی
 • سطح پشتیبانی و خدمات به مشتریان
 • مزایا و معایب استفاده از بروکر اکسلیوم
 • جمع بندی و ارائه نظرات نهایی

در ادامه به بررسی جزئی‌تر بخش‌های مختلف بروکر اکسلیوم می‌پردازیم.

معرفی بروکر اکسلیوم

اکسلیوم با نام تجاری Exelium Ltd در سال 2023 با شماره ثبت A000001254 در جزیره Anguilla تاسیس شده است. Exelium به عنوان یک بروکر نوپا، در تلاش است تا با ارائه خدمات و شرایط مناسب، جای خود را در میان تریدرها باز کند.

این بروکر شرایط مطلوبی را برای معامله‌گرها به‌ وجود آورده است. برخی از خدمات این بروکر که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد، عبارتند از:

 • ارائه چند نوع حساب معاملاتی
 • بیش‌از 160 نماد معاملاتی
 • کارمزدهای کاملا رقابتی
 • پشتیبانی فارسی قوی
 • واریز و برداشت بدون کارمزد
 • بونوس‌های جذاب

اکسلیوم بر این باور است که موفقیت در دنیای معاملات به معنای فراتر رفتن از معیارهای سنتی است. این بروکر با معرفی خود به عنوان یک پیشرو در ارائه خدمات مالی، می‌کوشد تا با بهره‌گیری از تیمی از متخصصان برجسته و فناوری‌های پیشرفته، محیطی ایمن، شفاف و بدون خطا را برای مشتریان خود فراهم آورد. هدف اصلی، توانمندسازی معامله‌گران برای رسیدن به اهداف مالی‌شان با اطمینان کامل است.

اصول و ارزش‌های اکسلیوم، که شامل درستی و صداقت کاری، مشتری‌مداری، نوآوری، حرفه‌ای بودن، و تعهد به پیشرفت مداوم می‌شوند، بیانگر فرهنگ سازمانی غنی و متعهد به ارتقاء تجربه معاملاتی است. این اصول نه تنها نشان‌دهنده تعهد اکسلیوم به ارائه خدمات برتر است بلکه مسیری را برای پیشرفت و توسعه مستمر هموار می‌کند.

 

بررسی وبسایت بروکر اکسلیوم

همانند بررسی دیگر بروکرهایی که در ترید اریا صورت گرفته، برای بررسی بروکر اکسلیوم نیز ابتدا از وبسایت آن شروع می‌کنیم. چیزی که که در همان نگاه اول توجه ما را به خود جلب کرد، طراحی نوآورانه و کاربرپسند، ناوبری روان و سهولت دسترسی به اطلاعات در کنار پشتیبانی زنده بود که نشان ‌دهنده‌ی تعهد آنها به پشتیبانی و رضایت مشتری است.

از نظر محتوایی، وب‌سایت اطلاعات مورد نیاز معامله‌گران را به زبان فارسی شفاف و دقیق ارائه می‌دهد. از معرفی نمادهای معاملاتی و شرایط معاملاتی گرفته تا توضیحات کامل درباره حساب‌ها و پلتفرم‌های معاملاتی، هر بخش از وب‌سایت برای فراهم کردن اطلاعاتی که معامله‌گران برای تصمیم‌گیری آگاهانه نیاز دارند، طراحی شده است.

همچنین اطلاعات مربوط به اسپردها، کمیسیون‌ها، مارجین و لوریج، ساعت‌های معاملاتی، اسناد و مدارک حقوقی نیز به طور واضح برای بررسی و دسترسی در وب‌سایت قرار داده شده‌اند، که این مورد آخر برای تریدرهایی که اهمیت زیادی به شفافیت و امنیت حقوقی می‌دهند، حیاتی است.

پشتیبانی این وبسایت از زبان فارسی چیزی فراتر از ترجمه گوگل ترنسلیت و جایگزین کردن با یک فونت خشک و آزار دهنده هست. زبان فارسی به صورت کاملا شیوا، دقیق و با کیفیت ترجمه شده که نشان می‌دهد اکسلیوم توجه ویژه‌ای به فارسی زبانان داشته است.

اطلاعات مهمی که هر بروکر خوبی باید به صورت مستند در وبسایت خود به آن‌ها اشاره کرده باشد، عبارتند از:

 1. اطلاعاتی مبنی بر محل ثبت شرکت
 2. قید کردن نوع رگوله بروکر (مجوز فعالیت) و دسترسی به آن
 3. آدرس دفتر رسمی بروکر، تلفن و دیگر راه‌های ارتباطی
 4. توضیحات کامل در خصوص نمادها، حساب‌های معاملاتی و پلتفرم هایی که ارائه می‌دهند

بروکر اکسلیوم از این نظر عملکرد خوبی داشته و به جز مورد رگوله که فعلا ندارد، دسترسی کامل به همه این اطلاعات را در وبسایت خود به زبان فارسی قرار داده است که پیشنهاد می‌کنیم همین الان شما هم نگاهی به وبسایت این بروکر داشته باشید:

سایت اصلی بروکر اکسلیوم به زبان فارسی

تصویر صفحه اصلی وبسایت بروکر
وبسایت بروکر اکسلیوم

 

در مجموع، وب‌سایت اکسلیوم با ترکیبی از طراحی هدفمند، اطلاعات کامل و قابلیت دسترسی آسان، تجربه‌ای کاربردی و لذت‌بخش را برای هر معامله‌گر فراهم می‌آورد، و مسیر را برای تصمیم‌گیری آگاهانه و موفقیت در معاملات هموار می‌سازد. این بروکر نشان داده است که تنها با ارائه خدمات مالی پیشرو بسنده نکرده و به ارائه یک محیط آنلاین کامل و جامع برای مشتریان خود اهمیت می‌دهد.

آیا اکسلیوم قابل اعتماد است؟

بروکر اکسلیوم در حال حاضر فاقد رگوله شناخته شده است و تنها یک شماره ثبت شرکت ارائه داده است که نمی‌تواند به تنهایی جایگزینی برای رگوله باشد. اگرچه وجود رگوله می‌تواند یکی از مهم‌ترین شاخص‌های کلیدی در ارزیابی اعتبار باشد اما انتخاب بروکر معتبر تنها به وجود یک رگوله محدود نمی‌شود و سایر جوانب اعتبار و قابلیت اطمینان نیز باید در نظر گرفته شوند. این موارد شامل سابقه فعالیت بروکر، شرایط معاملاتی ارائه شده، کیفیت پلتفرم‌های معاملاتی، سطح خدمات پشتیبانی، و نظرات مشتریان است. با این وجود، کمبود رگوله می‌تواند برای بسیاری از معامله‌گران نگران‌کننده باشد، و به همین دلیل، مهم است که معامله‌گران پیش از اقدام به هرگونه فعالیت معاملاتی، تحقیقات گسترده‌ای انجام دهند.

تحقیقات تیم ما نشان می‌دهد که ارتباط مستقیمی بین اکسلیوم و بروکر M4markets در اسناد رسمی و رگولاتوری به ثبت نرسیده است، اما ادعاهای مطروحه از سوی تیم پشتیبانی مبنی بر ادامه همان سیستم M4markets، تأییدی است بر زیرساخت‌های مشترک و فرهنگ سازمانی ارث‌بری شده.

هرچند که مسائل حقوقی و رگولاتوری پیچیده هستند و بروکر اکسلیوم صراحتاً به عدم ثبت این ارتباط در مستندات رسمی اشاره می‌کند، با این حال، عدم ثبت این ارتباط به صورت آشکارا، سؤالاتی را در زمینه شفافیت و قابلیت پیگیری حقوقی ایجاد می‌کند که باید با دقت مورد توجه قرار گیرند.

بروکر اکسلیوم، که فعالیت خود را از دسامبر 2023 آغاز کرده، هنوز در مراحل اولیه شکل‌گیری و تثبیت موقعیت خود در بازار است. به دلیل جدید بودن این بروکر، بازخوردها و نظرات مشتریان در مورد آن به نسبت محدود است و نمی‌تواند بر پایه تاریخچه طولانی از نظرات مشتریان بررسی شود، اما تیم پشتیبانی اکسلیوم که همان تیم پشتیبانی بروکر معتبر M4markets است، اعتماد ما را جلب کرده است.

در حالی که کسب اعتبار کامل برای یک بروکر نوپا همیشه یک فرایند زمان‌بر است، اکسلیوم با داشتن تیم پشتیبانی با سابقه و شرایط معاملاتی رقابتی، پتانسیل خوبی برای کسب اعتبار در بازار دارد. با این حال، تریدرها باید همواره آگاه باشند که معیارهای متعددی برای سنجش اعتبار یک بروکر وجود دارد و هیچ‌کدام به تنهایی نمی‌تواند تضمین‌کننده کاملی باشد. انتخاب بروکر مناسب مستلزم بررسی دقیق و جامع تمام جوانب و اتخاذ تصمیمی آگاهانه است. بنابراین، در حالی که بروکر اکسلیوم در برخی زمینه‌ها نشانه‌های مثبتی از خود نشان داده است، فقدان رگوله معتبر و مدت زمان کوتاه فعالیت باید در ارزیابی نهایی در نظر گرفته شود.

معامله‌گران باید با دقت تمام جوانب را بسنجند و در صورت نیاز به انجام تحقیقات بیشتر بپردازند تا تصمیمی آگاهانه و مبتنی بر اطلاعات دقیق اتخاذ کنند.

 

انواع حساب‌های اکسلیوم

بروکر اکسلیوم چهار نوع خاص از حساب‌های معاملاتی ارائه می‌دهد:

 1. حساب کلاسیک
 2. حساب لوریج بالا
 3. حساب پریمیوم اسپرد
 4. حساب VIP

در ادامه به بررسی ویژگی‌های هر یک از این حساب‌ها می‌پردازیم اما به طور کلی همه این حساب‌ها در نحوه اجرای سفارشات مشابه هستند و هزینه‌های معاملاتی پایینی دارند.

نحوه اجرای سفارشات

 •  اجرای آنی (Instant Execution): در این روش، سفارشات در همان قیمتی که توسط معامله‌گر درخواست می‌شود، توسط بروکر انجام می‌شود. در صورت عدم وجود سفارش در آن قیمت، معامله‌گر با اخطار Requote مواجه خواهد شد.
 •  اجرای بازار (Market Execution): در این روش، سفارشات معامله‌گران در نزدیک‌ترین قیمت موجود در بازار توسط بروکر انجام می‌شود. این امر سرعت انجام معاملات را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد، اما ممکن است لغزش (slippage) نیز رخ دهد.اهمیت سرعت در اجرای معاملات موضوعی است که تریدرهای با تجربه به خوبی آن را درک می‌کنند. تکنولوژی اجرای معاملات به روش Market Execution که در حساب‌های اکسلیوم نیز از آن استفاده می‌شود، سرعت انجام معاملات را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد و به بروکر این امکان را می‌دهد تا تضمین کند که معاملات شما با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام ‌شود.

حساب کلاسیک

مناسب برای تریدرهایی که تازه کار هستند یا با سرمایه‌ای اندک شروع به معامله می‌کنند. حداقل واریزی در این حساب 5 دلار است. هیچ کمیسیونی برای انجام معاملات دریافت نمی‌شود و اسپردها نیز به صورت شناور هستند و از 1 پیپ شروع می‌شوند. حداکثر اهرم در این حساب 1000 است.

حساب لوریج بالا

برای معامله‌گرانی که به دنبال استفاده از لوریج بالاتر هستند و قادر به مدیریت ریسک‌های مربوطه هستند. مانند حساب کلاسیک، هیچ کمیسیونی برای انجام معاملات در این حساب دریافت نمی‌شود. اسپردها نیز به صورت شناور هستند، اما از 1.6 پیپ شروع می‌شوند ولی در عوض حداکثر اهرم در این حساب 5000 است، البته حداقل واریزی نیز 50 دلار است که بیشتر از حساب کلاسیک است.

حساب پریمیوم اسپرد

طراحی شده برای تریدرهای حرفه‌ای که سرمایه‌ی زیادی ندارند. حداقل واریزی آن 300 دلار است، هیچ کمیسیونی برای انجام معاملات روی شاخص‌ها و انرژی‌ها دریافت نمی‌شود ولی برای جفت‌ ارزها و فلزات 2.5 دلار در هر طرف برای 1 لات، کمیسیون محاسبه می‌شود. اسپردها از 0 پیپ شروع می‌شوند و به صورت شناور هستند. حداکثر اهرم این حساب 500 است.

حساب VIP

این حساب برای تریدرهای بزرگ و حرفه‌ای که حداقل واریز 5000 دلار را می‌پذیرند، ایده‌آل است. مشابه حساب پریمیوم اسپرد است با این تفاوت که 1.5 دلار در هر طرف برای 1 لات کمیسیونی است که بابت انجام معاملات روی جفت‌ ارزها و فلزات دریافت می‌شود.

 

انتخاب نوع حساب مناسب به عوامل مختلفی از جمله:

 •  سطح تجربه و مهارت معامله‌گر
 •  حجم معاملات
 •  اهداف معاملاتی
 •  میزان ریسک‌پذیری

بستگی دارد. برای انتخاب نوع حساب مناسب، می‌توانید با پشتیبانی بروکر اکسلیوم تماس گرفته و از راهنمایی آنها استفاده کنید.

 

مقایسه حساب‌های بروکر Exelium

بروکر اکسلیوم حساب کلاسیک حساب لوریج بالا حساب پریمیوم اسپرد حساب VIP
اسپرد از 1 پیپ از 1.6 پیپ از 0 پیپ از 0 پیپ
کمیسیون 0 0 2.5$ در هر طرف برای 1 لات 1.5$ در هر طرف برای 1 لات
لوریج تا 1:1000 تا 1:5000 تا 1:500 تا 1:500
واریز اولیه 5$ 50$ 300$ 5000$
سطح استاپ اوت 20% 40% 20% 20%

 

بروکر اکسلیوم با ارائه تنوع در حساب‌های معاملاتی، نیازهای طیف گسترده‌ای از معامله‌گران را با سطوح مختلف تجربه و سرمایه، برآورده می‌کند. فارغ از نوع حساب انتخابی، همه معامله‌گران از یکسری امکانات و ویژگی‌های یکسان بهره‌مند می‌شوند. در جدول زیر، اشتراکات کلیدی بین تمامی حساب‌های ارائه‌شده توسط اکسلیوم را مرور می‌کنیم:

اشتراکات تمام حساب‌های بروکر Exelium

پلتفرم MT5
نوع اجرا Market Execution
ارز حساب USD – EUR
حداقل حجم معاملاتی 0.01
حداکثر حجم معاملاتی 100
حداقل گام 0.01
حداکثر تعداد سفارشات 100
سطح مارجین کال 100%
تعداد نمادهاى معاملاتى 169
کمیسیون شاخص ها و انرژی ها صفر
بدون سوآپ ارایه می‌شود

حساب اسلامی در بروکر اکسلیوم

بروکرها برای معاملاتی که بیش از یک روز معاملاتی باز باشند، هزینه‌ای به عنوان کارمزد انتقال تحت نام بهره شبانه یا سواپ (swap) دریافت می‌کنند. در اسلام دریافت این کارمزد غیر مجاز و غیر شرعی است.

برای جلب رضایت مسلمانان، در برخی از بروکرها حساب‌های اسلامی ارائه می‌شود. در این نوع حساب‌ها، بهره شبانه حذف یا تعدیل شده است و به معامله‌گران مسلمان این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت سوآپ و با انطباق با شریعت اسلام، به معامله در بازار فارکس بپردازند.

هر بروکر می‌تواند شرایط خاص خود را برای حساب‌های اسلامی تعیین کند، از جمله:

 • اعمال کمیسیون اضافه برای نگهداری معامله تا روز بعد تحت نام استورژ (Storage).
 • تعیین محدودیت زمانی، مثلا برای باز نگه‌داشتن معاملات بیشتر از یک هفته سوآپ می‌گیرند.
 • فقط روی برخی از نمادها سوآپ محاسبه نمی‌شود و باقی نمادها سوآپ خواهد داشت.
 • ارائه حساب اسلامی فقط روی نوع خاصی از حساب‌های معاملاتی آن بروکر

در هر بروکر ممکن است یک یا ترکیبی از قوانین بالا برای حساب‌های اسلامی وضع شود.

شرایط حساب‌های بدون سوآپ در بروکر اکسلیوم

 1. حداکثر 20 روز معامله باز برای جفت ارزهای اصلی (FX Majors) و طلا (XAUUSD)
 2. حداکثر 10 روز معامله باز برای جفت ارزهای فرعی (FX Minors)
 3. جفت ارزهای غیر رایج( اگزوتیک FX exotics) شامل سوآپ می‌شوند.
 4. حداکثر 10 روز معامله باز برای طلا یورو (XAUEUR)، نقره (XAGUSD) و نقره یورو (XAGEUR)

 

سوآپ در سایر ابزارهای معاملاتی:

بروکر اکسلیوم برخی از ابزارهای معاملاتی مانند کالاها، نفت و برخی شاخص‌ها را به صورت اسپات و فیوچرز ارائه می‌دهد.
در معاملات فیوچرز، سوآپی وجود ندارد.
در معاملات اسپات، مقدار سوآپ روزانه متغیر است و می‌توان آن را در قسمت Specifications در متاتریدر مشاهده کرد.

 

فعال کردن حساب اسلامی

به طور پیش فرض تمام حساب‌های مشتریان ایرانی در بروکر اکسلیوم به صورت اسلامی و بدون سوآپ فعال می‌شوند. در صورت نیاز اگر به هر دلیلی حساب شما به صورت اسلامی فعال نیست، می‌توانید با پشتیبانی بروکر تماس گرفته و درخواست فعال کردن حساب اسلامی را بدهید.

پلتفرم معاملاتی اکسلیوم

پلتفرم معاملاتی ابزاری است که معامله‌گران از طریق آن می‌توانند سفارشات خرید و فروش خود را ثبت کنند. این پلتفرم‌ها امکانات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند، اما مهم‌ترین ویژگی آنها ایجاد بستری امن برای معاملات است.

بروکر اکسلیوم در انتخاب پلتفرم معاملاتی برای ارائه خدمات به مشتریان خود، پیشرفته‌ترین و محبوب‌ترین نسخه پلتفرم متاتریدر یعنی MT5 را برگزیده است.

متاتریدر 5 در مقایسه با نسخه قبلی خود، MT4، از امکانات و سطح امنیت بسیار بالاتری برخوردار است و به همین دلیل، مورد استقبال معامله‌گران در سطوح مختلف قرار گرفته است.

ویژگی‌های برجسته پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 در بروکر اکسلیوم

 • دسترسی به نقدینگی بین بانکی با استفاده از تکنولوژی MT5 Bridge
 • سفارشات جدید Buy Stop Limit و Sell Stop Limit
 • نسل جدید کد نویسی (MQL5) با عملکرد بالا برای ساخت انواع اندیکاتور و اکسپرت
 • پایگاه داده Code Base برای تجزیه و تحلیل موثر بازار فارکس
 • بیش از 20 اندیکاتور تکنیکال جدید و پیشرفته
 • سرعت بسیار بالاتر در ثبت سفارش و اجرای سریع‌تر معاملات
 • سازگاری کامل با اتوتریدینگ
 • پشتیبانی از زبان فارسی
 • 21 تایم فریم معاملاتی (در مقایسه با 9 تایم فریم در متاتریدر 4)
 • تستر استراتژی داخلی
 • نمودارهای تعاملی
 • بک‌تست سریع‌تر استراتژی‌های معاملاتی
 • نمایش عمق بازار (DOM)
 • قابلیت ردیابی معاملات (مکانیزم نتینگ)
 • جوایز متعدد بین‌المللی

 

دانلود متاتریدر 5 بروکر اکسلیوم

کاربران در بروکر اکسلیوم می‌توانند فعالیت‌های معاملاتی خود را بر روی دستگاه‌های مختلف از جمله کامپیوتر شخصی، تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها با استفاده از پلتفرم محبوب متاتریدر 5 انجام دهند.

این پلتفرم در ویندوز، مک، اندروید، iOS قابل دسترسی است. می‌توانید هر کدام از نسخه‌ها را با توجه به سیستم عامل خود، از لینک‌های زیر دانلود کنید:

icon windows
Windows
icon MAC
MacOS
icon android
Android
icon MAC
iOS

 

با استفاده از پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 در بروکر اکسلیوم، می‌توانید از تجربه‌ای امن، پیشرفته و آسان در معاملات آنلاین خود لذت ببرید.

سرعت انجام معاملات در اکسلیوم

در دنیای پرشتاب فارکس، سرعت حرف اول را می‌زند. اهمیت سرعت در اجرای معاملات موضوعی است که تریدرهای با تجربه به خوبی آن را درک می‌کنند. معامله‌گران حرفه‌ای به دنبال بروکری هستند که بتوانند در کسری از ثانیه سفارشات خود را در بازار اجرا کنند و از فرصت‌های معاملاتی نهایت استفاده را ببرند.

اکسلیوم، به عنوان یک بروکر نوظهور، با اتکا به تکنولوژی پیشرفته و سرورهای پرسرعت، خود را به عنوان یکی از سریع‌ترین بروکرهای فارکس معرفی می‌کند.

در تست‌های انجام شده، سرعت متوسط اجرای معاملات در اکسلیوم به حدود 190 میلی‌ثانیه رسیده است که رقم خوبی محسوب می‌شود. این سرعت، بخاطر استفاده از تکنولوژی Market Execution است.

نحوه اجرای سفارشات در دو نوع خلاصه می‌شود

 •  اجرای آنی (Instant Execution): در این روش، سفارشات در همان قیمتی که توسط معامله‌گر درخواست می‌شود، توسط بروکر انجام می‌شود. در صورت عدم وجود سفارش در آن قیمت، معامله‌گر با اخطار Requote مواجه خواهد شد.
 •  اجرای بازار (Market Execution): در این روش، سفارشات معامله‌گران در نزدیک‌ترین قیمت موجود در بازار توسط بروکر انجام می‌شود. این امر سرعت انجام معاملات را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد، اما ممکن است لغزش (slippage) نیز رخ دهد.

  تکنولوژی اجرای معاملات به روش Market Execution که در حساب‌های اکسلیوم نیز از آن استفاده می‌شود، سرعت انجام معاملات را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد و به بروکر این امکان را می‌دهد تا تضمین کند که معاملات شما با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام ‌شود.

برای اطمینان از بهترین تجربه معاملاتی، از اتصال اینترنتی پایدار و قوی استفاده کنید.
در صورت بروز هرگونه مشکل در سرعت انجام معاملات، می‌توانید با تیم پشتیبانی مشتریان اکسلیوم تماس بگیرید.

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ثبت کامنت جدید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *