تِرید اِریا، محدوده‌ی امن تریدرها
 • ریبیت فارکس
  • بروکرهای منتخب
   سایر بروکرها

افتتاح حساب در بروکر فیبو گروپ

افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ

افتتاح حساب در فیبوگروپ

در مقاله، بررسی بروکر فیبوگروپ این بروکر را کامل معرفی کردیم و نقاط قوت این بروکر را بررسی کردیم. حال می خواهیم در رابطه با نحوه ثبت نام در این بروکر بیشتر صحبت کنیم. قبل از افتتاح حساب در فیبو گروپ پیشنهاد می کنیم مقاله بررسی بروکرها را مطالعه کنید در این مقاله بروکرهایی را که با ایرانیان کار می کنند، بررسی و مقایسه کرده است و شما با اطمینان خاطر بیشتری می توانید در فیبو گروپ حساب خود را افتتاح کنید.

برای افتتاح حساب در فیبو گروپ، باید ایمیل و شماره‌ تلفن معتبر داشته باشید که قابل‌دسترسی باشد. علاوه‌ بر این، مدارک هویتی نیز مورد نیاز است. این مدارک شامل کارت ملی، پاسپورت و مانند آن می‌باشد. در ادامه بیشتر درباره این موضوع صحبت می کنیم.

ورود به سایت فیبوگروپ

در ابتدا یادآور می شوم که ورود به سایت فیبوگروپ مستلزم استفاده از فیلتر شکن می باشد. برای ورود به صفحه اصلی سایت ابتدا روی این لینک کلیک کنید.

 در صفحه اصلی سایت، باید یکی از دو گزینه Demo یا Live را انتخاب کنید. حساب Demo یا آزمایشی برای افرادی است که قصد دارند با انجام معامله‌های آزمایشی تجربه کسب کنند. برای بازکردن حساب واقعی بر روی گزینه Open live account کلیک کنید.

افتتاح حساب در فیبو گروپ

مرحله بعد وارد صفحه دیگری می‌شوید که باید مشخصات خود را درون فیلدهای مشخص شده وارد کنید. اولین و دومین مورد به ترتیب نام و نام خانوادگی شماست که باید به صورت صحیح و به زبان انگلیسی وارد شوند. فیلد سوم هم مربوط به ایمیل است و باید ایمیلی را انتخاب کنید که به آن دسترسی دارید. مورد آخر هم تلفن تماس است . بعد از واردکردن اطلاعات موردنیاز، روی گزینه Open acoount کلیک کنید تا حساب کاربری شما ایجاد شود.

ساخت حساب در فیبو گروپ

درصورتی‌که مشکلی وجود نداشته باشد تصویر زیر نمایش داده می‌شود که نشان می‌دهد حساب شما با موفقیت ایجاد شده است و توضیح می دهد که اطلاعات و جزئیات حساب به ایمیل شما ارسال شده است و می‌توانید آن را مشاهده کنید. برای ادامه روی گزینه continue کلیک کنید.

در مرحله بعد صفحه زیر برای شما نمایش داده می‌شود که اطلاعات حساب کاربری شما را نشان می‌دهد. 

برای ادامه مراحل افتتاح حساب در فیبو گروپ باید ایمیل و مشخصات خود را تکمیل کنید. وارد سربرگ profile شوید و روی گزینه Confirm your email address کلیک کنید. این کار برای تأیید ایمیل شما است. 

وقتی روی گزینه مشخص شده کلیک کنید تصویر زیر باز می‌شود. در این تصویر آدرس ایمیل شما نمایش داده می‌شود (که ما آن را در اینجا مخفی کرده‌ایم) و اگر درست بود روی گزینه سبزرنگ Confirm کلیک کنید.

ورود به اکانت فیبو گروپ

سپس تصویر زیر برای شما نمایش داده می‌شود و باید کدی که به ایمیل شما ارسال شده است را وارد کنید. بعد از واردکردن کد روی confirm  کلیک کنید.

ساختن حساب فیبو گروپ

مجدد صفحه اصلی پروفایل برای شما نمایش داده می‌شود و باید دوباره از سربرگ profile، گزینه Verify your mobile phone number را انتخاب کنید. بعد از انتخاب، صفحه زیر نمایش داده می‌شود. در اینجا سه گزینه برای تأیید شماره‌تلفن وجود دارد. اولین مورد از طریق پیامک، دومین مورد تماس تلفنی و سومین مورد با پیام‌رسان تلگرام است. هر گزینه ای را که مایل هستید انتخاب کنید و سپس مانند مرحله قبل، عمل کنید. 

ثبت نام در فیبو گروپ

تایید اطلاعات هویتی

بعد از تایید شماره تلفن، مجدد به صفحه اصلی بر‌می‌گردیم. در اینجا باید قسمت Fill your profile in را انتخاب کنید تا اطلاعات هویتی خودتان را وارد کنید. مطابق تصویر زیر، اولین و دومین فیلد نام و نام خانوادگی شما است که قبلاً پر شده است. فیلد سوم مربوط به تاریخ تولد و فیلد چهارم کشور محل اقامت شما است.

 اگر قرار است مدارکی که آپلود می‌کنید از کشور دیگری باشد (برای مثال شهروند کشور دیگری هستید) باید نام آن کشور را مشخص کنید. فیلد بعدی به‌صورت بله یا خیر است که باید مشخص کنید آیا سیاست‌مدار هستید یا خیر.

تایید هویت در فیبو گروپ

در مرحله، باید نوع سند هویتی خود را مشخص کنید و در فیلد مشخص شده با نام ID Number شماره ملی یا شهروندی خودتان را وارد کنید. قسمت بعدی با نام Residential Adress مشخص شده دارای 5 فیلد است. فیلد اول، دوم و سوم به ترتیب کشور، منطقه و شهر سکونت شما است. فیلد چهارم و پنجم هم آدرس و کد پستی است. 

استفاده از فیبو گروپ

قسمت بعد با نام Contact details مشخص شده و در آن باید به ترتیب شماره تلفن منزل، موبایل، محل کار و ایمیل را وارد کنید. بعد از اتمام روی Continue کلیک کنید.

معامله در فیبو گروپ

بعد از ورود این اطلاعات، وارد صفحه اصلی می‌شوید و دو گزینه دیگر باقی است. یکی از آن‌ها Confirm Your ID و دیگری Confirm your address of residence است. در هر کدام از این بخش‌ها باید مدارک شناسایی که نشان‌دهنده هویت و محل سکونت شما است را آپلود کنید. برای این منظور باید تصویر کارت ملی و یک سند که نشان‌دهنده محل سکونت شماست (مانند قبض برق یا آب) آپلود کنید. این اسناد تاییدکننده اطلاعاتی است که در مرحله قبل وارد کرده اید.

معمولا درکمتر از یک روز کاری حساب شما بررسی و تایید شود. سپس ایمیل تایید مدارک برای شما ارسال می شود.

حالا شما به همه موارد موجود در کابینه شخصی خود دسترسی دارید و می توانید اولین حساب معاملاتی خود را باز و آن را شارژ کنید.

 

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  فهرست مطالب
  ارسال دیدگاه و ثبت امتیاز

  لطفا قبل از نوشتن نظر، به پست امتیاز دهید.

  امتیاز شما به این سرویس:
  امتیاز شما: امتیازی ثبت نشده است

  نحوه استفاده از سرویس

  سابقه استفاده از سرویس

  دیدگاه ها و نظرات(2)

  مجید 12 مهر 1400

  خسته نباشید برای اسکلپ روی طلا کدوم بروکر اسپردش کمتر هستش

  پاسخ دادن
  mohsen tavakoli 22 مهر 1400 پاسخ مجید

  سلام ممنونم بروکر ای مارکتس . فیلم اسپردها رو هم ببیند خیلی کمکتون میکنه.

  پاسخ دادن