اسپرد روبو فارکس

با توجه به شناور بودن اسپرد‌ها، بهترین راه برای تخمین میزان اسپرد حساب‌های مختلف مشاهده فیلم ضبط شده از نمادهای ارائه شده در هر بروکر می‌باشد. در ویدیو‌های سه دقیقه‌ای زیر میزان اسپرد هر کدام از حساب‌های معاملاتی روبو فارکس و همچنین کمیسیون انجام معاملات را مشاهده می‌فرمایید.

اسپرد حساب‌های مختلف روبوفارکس

اسپرد حساب پرایم روبو فارکس

روبوفارکس علاوه اسپرد، در حساب پرایم کمیسیون نیز دریافت می‌کند مقدار آن برای نمادهای مختلف مطابق لیست زیر است.

در جداول زیر سواپ (Swap) یا نرخ بهره شبانه نیز برای همه نمادهای قابل معامله در روبوفارکس درج شده است. امکان اسلامی یا free swap کردن حساب در این نوع از حساب‌های روبوفارکس وجود ندارد.

اسپرد و کمیسیون روبوفارکس پرایم 1

اسپرد و کمیسیون روبوفارکس پرایم 2

اسپرد و کمیسیون روبوفارکس پرایم 3

اسپرد حساب ECN روبو فارکس

در ویدیو بالا اسپرد روبوفارکس در حساب نوع ECN را مشاهده می‌فرمایید. روبوفارکس علاوه اسپرد، در حساب ecn هم مانند حساب پرایم کمیسیون دریافت می‌کند مقدار آن برای نمادهای مختلف مطابق لیست زیر است.در جداول زیر سواپ (Swap) یا نرخ بهره شبانه نیز برای همه نمادهای قابل معامله در روبوفارکس درج شده است. امکان اسلامی یا free swap کردن حساب در این نوع از حساب‌های روبوفارکس وجود ندارد.اسپرد روبوفارکس ecn 1اسپرد روبوفارکس ecn 2اسپرد روبوفارکس ecn 3

اسپرد حساب پرو استاندارد (Pro) روبو فارکس

روبوفارکس در حساب پرو از معاملات مشتریان کمیسیونی دریافت نمی‌کند و هزینه انجام معاملات شامل اسپرد و سواپ یا بهره شبانه می‌باشد. میزان سواپ در حساب پرو روبو فارکس برای نماد‌های مختلف دقیقاً معادل سواپ همان نماد در حساب‌های پرایم و ECN (جداول بالا) است. امکان اسلامی یا free swap کردن حساب در این نوع از حساب‌های روبوفارکس وجود ندارد.

اسپرد حساب سنتی (Cent) روبو فارکس

در حساب سنتی اسپرد روبو فارکس تنها هزینه‌ای است که پرداخت می‌کنید. 

روبوفارکس در حساب سنتی از معاملات مشتریان کمیسیونی دریافت نمی‌کند و هزینه انجام معاملات شامل اسپرد و سواپ یا بهره شبانه می‌باشد. میزان سواپ در حساب سنتی روبو فارکس برای نماد‌های مختلف دقیقاً معادل سواپ همان نماد در حساب‌های پرایم و ECN (جداول بالا) است. البته امکان اسلامی یا free swap کردن حساب در این نوع از حساب‌های روبوفارکس وجود دارد.

اسپرد و کمیسیون حساب R StocksTrader

rtrader roboforex

5/5 - (3 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *