تِرید اِریا، محدوده‌ی امن تریدرها
 • ریبیت فارکس
  • بروکرهای منتخب
   سایر بروکرها

افتتاح حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس

افتتاح حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس

 

برای افتتاح حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس باید مدارکی که در ادامه معرفی شده را آماده کنید. برای شروع، یک راهنمای کامل در اختیار شما قرار داده‌ایم و هر مرحله با تصاویر مناسب توضیح داده شده است. دقت داشته باشید که از ارائه مدارک جعلی شدیداً پرهیز کنید. درصورتیکه توضیحات را در هر مرحله متوجه نشدید از تصاویر کمک بگیرید.

مدارک لازم برای افتتاح حساب

دو گروه از مدارک لازم است تا حساب کاربری شما احراز هویت شود.

مدارک هویتی مانند کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت و مانند آن

 

مدارک محل سکونت مانند قبوض، سند، اجاره‌نامه و …

شروع فرایند ثبت‌نام

از این آدرس برای ورود به صفحه اصلی سایت به زبان فارسی استفاده کنید. برای شروع، از قسمت بالا روی افتتاح حساب کلیک کنید.

 

 

افتتاح حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس

در مرحله بعد، مطابق تصویر زیر به صفحه جدیدی منتقل می‌شوید. در این صفحه چند فیلد برای پرکردن وجود دارد و لازم اطلاعات اولیه را برای ایجاد حساب وارد کنید. این اطلاعات عبارت‌اند از:

نام

نام خانوادگی

ملیت

کشور محل اقامت

آدرس ایمیل

شماره تماس

 

بعد از واردکردن اطلاعات روی “بعدی” کلیک کنید.

ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس

در صفحه جدید، یک رمز عبور تعیین کنید و سپس در فیلد دوم نیز آن را تأیید کنید. همچنین باید نوع حساب را هم مشخص کنید.

بعد از کلیک کردن روی نوع حساب، چند فیلد جدید باز می‌شود. باید مشخص کنید که حساب مشترک، شخصی یا شرکتی است. همچنین نسبت اهرم معاملاتی یا لورج، نسخه متاتریدر، سروری که استفاده می‌شود و نوع ارز را مشخص کنید. دو گزینه که در انتها وجود دارد اختیاری هستند می‌توانید آن‌ها را خالی بگذارید. برای ادامه دادن روی “بعدی” کلیک کنید.

وارد کردن اطلاعات اولیه

در صفحه جدید، تعداد بیشتری فیلد وجود دارد بنابراین اطلاعاتی که باید وارد کنید زیاد هستند. به همین دلیل با 2 تصویر این بخش را از افتتاح حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس را آموزش می‌دهیم. فیلدهای “First Name” و “Last Name” به ترتیب برای نام و نام خانوادگی شما است. در فیلدهای بعدی نیز باید تاریخ تولد به میلادی، جنسیت و شماره شناسایی (کد ملی) را وارد کنید. همچنین باید مشخص کنید که به کدام کشور مالیات پرداخت می‌کنید. 

 

معامله کردن در کارگزاری یو اس جی اف ایکس

همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، اطلاعات دیگری نیز وجود دارد که باید آن‌ها را وارد کنید. در اولین فیلد باید مشخص کنید که آیا شماره شناسایی مالیاتی دارید یا خیر. درصورتیکه جواب شما نه باشد باید در فیلد بعدی مشخص کنید که دلیل آن چیست. همچنین باید مشخص کنید آیا پست سیاسی دارید یا خیر. در دو قسمت بعدی نیز چند فیلد وجود دارد که باید در آن‌ها اطلاعات تماس و آدرس خود را وارد کنید.

 

در انتها نیز یک فیلد وجود دارد که برای دسترسی به شما استفاده می‌شود. می‌توانید یکی از گزینه‌های اسکایپ، تلگرام و … را انتخاب کنید تا در صورت اضطرار پیام برای شما ارسال شود. بعد از اینکه همه اطلاعات را وارد کردید روی “بعدی” کلیک کنید.

استفاده از کارگزاری یو اس جی اف ایکس

اطلاعات بیشتر برای افتتاح حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس

در صفحه جدید باید اطلاعات مالی خود را وارد کنید. این قسمت نیز به چند تصویر تقسیم شده تا درباره همه فیلدها توضیح دهیم. وضعیت اشتغال، درآمد سالانه و ارزش نقدینگی را باتوجه‌به شرایط خودتان وارد کنید.

در ادامه فرایند افتتاح حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس و مطابق با تصویر زیر، باید تجربه معاملاتی خودتان را وارد کنید. این کار برای کمک بیشتر به شما است تا اگر تجربه خاصی ندارید ضرر نکنید. همه اطلاعات را باتوجه‌به شرایط خودتان وارد کنید.

فیلدهایی که در ادامه وجود دارند نیز به همین شکل پر کنید. در انتها نیز چند گزینه برای توافق با قوانین و مقررات وجود دارد که باید آن‌ها را علامت بزنید. درصورتیکه می‌خواهید بیشتر راجع به آن‌ها بدانید روی نوشته هرکدام کلیک کنید. فیلد آخر برای ورود اطلاعات IB یا کارگزاری داخلی است که برای ریبیت استفاده می‌شود. در انتها روی ارسال کلیک کنید.

 

مدارک لازک برای افتتاح حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس

در ادامه صفحه جدیدی باز می‌شود که مربوط به اطلاعیه افشای حساب است. آن را مطالعه کرده و روی موافقم کلیک کنید تا به‌صورت خودکار به مرحله بعدی بروید.

در ادامه تصویر زیر برای شما نمایش داده می‌شود که نشان می‌دهد حساب کاربری شما با موفقیت ایجاد شده است. اکنون باید مراحل تأیید هویت را دنبال کنید.

ورود به بروکر یو اس جی اف ایکس

تایید هویت با مدارک شناسایی

برای تأیید اطلاعات خود نیاز دارید تا مدارک هویتی را بارگذاری کنید. برای این کار، روی گزینه مرحله 3 که در تصویر مشخص شده کلیک کنید. 

با کلیک بر روی گزینه مذکور، صفحه جدیدی برای شما باز می‌شود. در این قسمت باید اطلاعات حساب کاربری متاتریدر خود را وارد کنید. سپس صفحه بارگذاری مدارک برای شما باز می‌شود. با آپلود کردن مدارک به همه امکانات دسترسی خواهید داشت البته باید صبر کنید تا مدارک شما تأیید شود.

نتیجه‌گیری افتتاح حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس

در این مقاله درباره افتتاح حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس توضیح دادیم و گفته شد که چه مدارکی برای شروع لازم دارید. فرایند ثبت‌نام به‌صورت گام‌به‌گام توضیح داده شده و برای هرکدام تصویر مناسب قرار دادیم.

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  فهرست مطالب
  ارسال دیدگاه و ثبت امتیاز

  لطفا قبل از نوشتن نظر، به پست امتیاز دهید.

  امتیاز شما به این سرویس:
  امتیاز شما: امتیازی ثبت نشده است

  نحوه استفاده از سرویس

  سابقه استفاده از سرویس

  دیدگاه ها و نظرات(1)

  داود 26 آبان 1400

  سلام خیلی وقته منتظریم ایا این بررسی تموم نشد؟

  پاسخ دادن