تِرید اِریا ، محدوده ی امن تریدر ها
 • ریبیت فارکس
  • بروکرهای منتخب
   سایر بروکرها

افتتاح حساب در بروکر ویندزور

افتتاح حساب در بروکر ویندزور

برای افتتاح حساب در بروکر ویندزور باید مدارکی که در زیر توضیح داده شده را آماده کنید. این مدارک برای ساخت حساب کاربری ضروری نیستند اما برای تأیید هویت به آن‌ها نیاز دارید. بدون احراز هویت تقریباً هیچ امکاناتی در بروکر ندارید به همین دلیل این فرایند الزامی است. مراحل ثبت‌نام مرحله‌به‌مرحله و بادقت توضیح داده شده تا راهنمای شما باشد. درصورتی‌که قسمتی از مطالب را متوجه نشدید از تصاویر کمک بگیرید. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا روش ثبت‌نام را توضیح دهیم.

مدارک لازم برای ثبت‌نام

دو گروه از مدارک لازم است تا حساب کاربری شما احراز هویت شود.

 • مدارک هویتی مانند کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت و مانند آن
 • مدارک محل سکونت مانند قبوض، سند، اجاره‌نامه و …

شروع فرایند افتتاح حساب در بروکر ویندزور

در ابتدا از این آدرس برای دسترسی به صفحه اصلی سایت بروکر به زبان فارسی استفاده کنید. مطابق تصویر زیر، روی قسمت “حساب معاملاتی باز کنید” کلیک کنید.

افتتاح حساب در بروکر ویندزور

در ادامه وارد صفحه جدیدی می‌شوید که باید اطلاعات مشخصی را در آن وارد کنید. این اطلاعات شامل کشور محل سکونت، نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل، رمز عبور، زبان و نوع حساب معاملاتی (حقیقی و دمو) است. در انتها نیز یک گزینه وجود دارد که با علامت زدن آن تأیید می‌کنید که ملیت آمریکایی ندارید. در صوتی که همه اطلاعات را وارد کردید، کمی پایین‌تر روی “ثبت‌نام” کلیک کنید.

ثبت نام در بروکر ویندزور

در صفحه بعد توضیح داده شده که برای شما یک ایمیل ارسال شده که باید آن را تأیید کنید. وارد ایمیل خود شوید و کار تأیید را انجام دهید. زمانی که ایمیل تأیید شود وارد حساب کاربری می‌شوید و باید مطابق تصویر زیر اطلاعات لازم را وارد و سپس روی “بعدی” کلیک کنید.

ادامه مراحل ثبت‌نام در کارگزاری

قسمت بعد از مراحل افتتاح حساب در بروکر ویندزور، اطلاعات تماس و آدرس است. باید فیلدهایی که در تصویر زیر مشخص شده را دقیق و به زبان انگلیسی پر کنید. بعد از ورود همه اطلاعات، روی بعدی کلیک کنید.

استفاده از بروکر ویندزور

قسمت بعد، اطلاعات سرمایه‌گذار است. در این قسمت باید میزان درآمد خود و منبع آن را مشخص کنید. سطح تحصیلات و میزان دارایی نیز گزینه‌های دیگر است که باید حتماً آن‌ها را وارد کنید. برای رفتن به مرحله بعدی مانند توضیحات قبلی عمل کنید.

ورود به بروکر ویندزور

قسمت بعد، انتظار معاملاتی است. باید مشخص کنید که چه اهداف و برآوردهایی از آینده معاملاتی خود دارید. 

احراز هویت در بروکر ویندزور

قسمت بعدی نیز تجربه معاملاتی است. در این قسمت تنها باید مشخص کنید آیا در این زمینه تجربه دارید یا خیر. اگر جواب شما بله باشد فیلدهای جدیدی باز می شود که باید آن‌ها را هم پر کنید.

مرحله بعد، لورج یا اهرم معاملاتی است. بعد از انتخاب مقدار مشخص روی بعدی کلیک کنید. 

تایید هویت در بروکر ویندزور

در مرحله بعد باید با برخی از قوانین و مقررات بروکر موافقت کنید. روی دو مربع کلیک کنید و سپس بعدی را بزنید.

افتتاح حساب رسمی در بروکر ویندزور

مرحله بعد، جزئیات معاملاتی است. در این مرحله باید ارز، نوع حساب و تأیید رمز عبور را وارد کنید. در انتها روی گزینه “پایان” بزنید.

بارگذاری مدارک در بروکر ویندزور

احراز هویت و دسترسی به امکانات بروکر

اکنون به مرحله پایانی افتتاح حساب در بروکر ویندزور رسیدیم. در این قسمت باید مدارکی که در ابتدا توضیح دادیم در سایت آپلود کنید. بعدازاین مرحله، بروکر این مدارک را بررسی می‌کند تا صحت اطلاعات شما را تأیید کند. بعد از اینکه احراز هویت به پایان رسید، به همه امکانات دسترسی خواهید داشت.

 

در ادامه صفحه زیر برای شما باز می‌شود که شامل دو قسمت برای قراردادن مدارک است. قسمت اول مدارک مربوط به محل سکونت و دومین قسمت برای مدارک هویتی است. درصورتی‌که می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره شرایط مدارک داشته باشید، روی “مشاهده بیشتر” کلیک کنید.

آپلود مدارک در بروکر ویندزور

 بعد از اینکه نوع مدرک را انتخاب کنید، متناسب با آن قسمت جدیدی باز می شود که باید هم اطلاعات لازم را وارد کنید و هم فایل را بارگذاری کنید (به تصویر زیر دقت کنید). روی “انتخاب فایل” کلیک کرده و سپس مسیر آن را از سیستم خود انتخاب کنید. برای ارسال مدارک بیشتر هم یک گزینه جانبی در نظر گفته شده است. 

ارسال مدارک هویتی هم به همین شکل است. بعد از بارگذاری همه مدارک روی “ارسال” که به رنگ سبز است کلیک کنید. در ادامه لازم است کمی صبر کنید تا مدارک بررسی شده و سپس احراز هویت کامل شود.

نتیجه‌گیری افتتاح حساب در بروکر ویندزور

در این مقاله درباره افتتاح حساب در بروکر ویندزور بررسی شد. برای این منظور در ابتدا توضیح دادیم که به چه نوع مدارکی نیاز است و سپس در ادامه مراحل را با جزئیات زیاد توضیح دادیم. همچنین گفته شد که احراز هویت نیاز به کمی زمان دارد و باید صبور باشید.

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ثبت کامنت جدید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *