تِرید اِریا، محدوده‌ی امن تریدرها
 • ریبیت فارکس
  • بروکرهای منتخب
   سایر بروکرها

خطای OVER TRADING

راهنمای حل پیغام خطای اورتریدینگ (OVER TRADING)

تصویر پیغام خطای اورتریدینگ

مقدمه:

اورتریدینگ (معامله بیش از حد) یکی از اشتباهات رایج معامله‌گران است که می‌تواند منجر به ضررهای مالی قابل توجهی شود. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که یک معامله‌گر در بازه زمانی کوتاه، تعداد زیادی معامله انجام می‌دهد، بدون اینکه به طور کامل consequences هر معامله را تجزیه و تحلیل کند.

اکسپرت تریدینگ بورد به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از قابلیت “حداکثر ریسک”، مدیریت ریسک معاملات خود را به طور دقیق‌تر انجام دهید و از افتادن در دام اورتریدینگ جلوگیری کنید.

چرا این خطا را دریافت می‌کنید؟

شما این خطا را زمانی دریافت می‌کنید که مجموع ریسک همه معاملات باز شما در تمام نماد‌های معاملاتی، از حد مجاز ریسک(Maximum Risk) که در تنظیمات اکسپرت تریدینگ بورد تعیین کرده‌اید، عبور کند.

حد مجاز ریسک درصدی از سرمایه شما است که می‌توانید در یک لحظه در معرض ریسک قرار دهید. این عدد برای محافظت از سرمایه شما و جلوگیری از ضررهای سنگین تعیین شده است.

چگونه مشکل را حل کنیم؟

برای حل مشکل اورتریدینگ در اکسپرت تریدینگ بورد، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

  • کاهش حجم معاملات باز: اولین قدم برای حل این مشکل، بستن تمام یا قسمتی از حجم برخی از معاملات باز خود است. این کار به شما کمک می‌کند تا ریسک خود را کاهش دهید و از حد مجاز ریسک عبور نکنید.
  • تنظیم مقدار فیلد “حداکثر ریسک”: می‌توانید با رفتن به تنظیمات اکسپرت تریدینگ بورد و تغییر مقدار فیلد “Maximum Risk”، حد مجاز ریسک خود را افزایش دهید.
  • غیرفعال کردن قابلیت: اگر به هر دلیلی نخواهید از این امکان استفاده کنید، می‌توانید از تنظیمات اکسپرت، مقدار “Maximum Risk” را روی عدد صفر قرار دهید. در اینصورت این قابلیت غیرفعال خواهد شد و دیگر این پیغام را دریافت نخواهید کرد.

ویدیو آموزشی:

ما در یک ویدیو آموزشی کامل نحوه استفاده از قابلیت “Maximum Risk” و حل مشکل اورتریدینگ در اکسپرت تریدینگ بورد را به طور کامل توضیح داده‌ایم. برای مشاهده این ویدیو می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید: 

ما مطمئن هستیم که با خواندن این مقاله، مشکل شما حل خواهد شد. با این حال، اگر همچنان با این خطا یا سایر مشکلات مربوط به معاملات خود روبرو هستید، نگران نباشید! کارشناسان ما در ترید اریا آماده یاری رساندن به شما هستند.

شما می‌توانید برای برقراری ارتباط سریع و آسان با کارشناسان ما، از طریق چت آنلاین سایت اقدام کنید.

همچنین خوش‌حال خواهیم شد امتیاز خود به این مقاله را ثبت کنید و چنانچه نظر، پیشنهاد، انتقاد یا سؤالی اگر داشتید، برایمان کامنت بزارید. حتماً نظرات شما دوستان خوانده و بررسی دقیق می‌شود.

ثبت کامنت جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *