تِرید اِریا، محدوده‌ی امن تریدرها
 • ریبیت فارکس
  • بروکرهای منتخب
   سایر بروکرها

معرفی ربات فایند ترید اریا

معرفی فایند ترید اریا

✅ معرفی ربات فایند ترید اریا

ویدئو شماره 1

معرفی ربات فایند ترید اریا (نوشتار ویدیو بالا)

ربات فایند ترید اریا برای یافتن نواحی مناسب معاملاتی یا همان ترید اریا در نمادهای مختلف و تایم فریم‌های مختلف طراحی‌ شده است.

نحوه کار این برنامه به این صورت است که با تنظیماتی که تریدر انجام می‌دهد، اینسترومنت‌های مختلف را در متاتریدر مورد آنالیز قرار داده و در هر تایم فریمی که ستاپ مناسب یا به عبارتی ناحیه مناسب برای انجام معاملات تشخیص داده شود در جدولی به شکل جدول زیر ثبت می‌کند.

فایند ترید اریا

با کلیک کردن روی هرکدام از موقعیت‌هایی در جدول ثبت‌شده یک پنجره جدید باز می‌شود و جزئیات آن موقعیت معاملاتی نمایش داده می‌شود و این امکان را به تریدر می‌دهد که با بررسی مجدد چارت، تصمیم بگیرد که آیا می‌خواهد وارد این موقعیت معاملاتی شود یا خیر.

معرفی ربات فایند ترید اریا

در این سیستم از ساده‌ترین ستاپ ها تا پیچیده‌ترین ستاپ‌های معاملاتی قابل تعریف است اما برای درک ساده‌تر این ابزار، ما از ستاپ های معاملاتی ساده‌تر مثل  Double Top و Double Bottom شروع می‌کنیم و در ادامه به‌مرور وارد ستاپ های قوی‌تر هم خواهیم شد.

معرفی ربات فایند ترید اریا

 فایند ترید اریا مرتب در متاتریدر شما در حال اجراست و بلافاصله پس از شکل‌گیری یک موقعیت مناسب معاملاتی در هر جفت ارزی یا به‌طور کلی در هر نمادی، این موقعیت را در جدول نشان داده و حتی به‌صورت صوتی یک آلارم با شماره مربوط به آن اینسترومنت را  پخش می‌کند تا شما بلافاصله بدون تاخیر و از دست رفتن فرصت معامله، به بررسی این موقعیت بپردازید و اگر مناسب بود اقدام به معامله کنید.

در ویدیو ابتدای همین صفحه، نمونه‌ای از تشکیل یک موقعیت جدید در اتریوم و آلام مربوطه قرار داده شده است.

معرفی ربات فایند ترید اریا

این علامت‌هایی که در چارت زیر رسم شده، نشان‌دهنده ایجاد کف دوقلو یا دابل باتم است. در کندل قبل رزیستنسی که میان این دو کف بوده شکسته شده و بلافاصله با شکسته شدن این ناحیه و قبل از اینکه دیر شود و موقعیت را از دست دهیم، اسکریپت فایند ترید اریا با پخش یک آلارم ما را از ایجاد یک موقعیت مناسب مطلع کرد تا بدون تاخیر این موقعیت را ببینیم و بررسی کنیم.

معرفی ربات فایند ترید اریا

خیلی مهم است که در جهت روند وارد بازار شویم بنابراین زوم کندل را کمتر می‌کنیم تا ببینیم ستاپ صعودی در جهت روند صعودی شکل‌گرفته است یا نه… وقتی کانال را رسم می‌کنیم کاملاً مشخص است که روند حرکت قیمت صعودی است بنابراین می‌توانیم در این ستاپ خرید با احتمال برد بالا وارد شویم. با ابزار تریدینگ برد می‌توانیم محل استاپ لاست را مشخص کرده و با ریسک مناسب اقدام به خرید کنیم برای خرید در قیمت‌های بهتر هم می‌توانیم تعدادی اُردر Buy limit  قرار دهیم.

معرفی ربات فایند ترید اریا

در صفحات آموزش این برنامه توضیحات دقیق‌تر در خصوص استفاده از این برنامه ارائه خواهد شد.

توضیح خیلی مهم این که بازارهای مالی در حالت کلی با چارچوب‌های ذهنی انسان سازگاری ندارد و اگر با تمرینات ذهنی و روانی خودتان را برای چالش‌های این بازار آماده نکرده باشید قطعاً متضرر خواهید شد و هیچ ابزاری برای سودآوری بلندمدت به شما کمک نخواهد کرد.

نکته مهم بعدی این است که در یک استراتژی معاملاتی کافیست 60 تا 70 درصد مواقع تحلیل درستی داشته باشیم تا تریدر موفقی باشیم. اگر کسی ادعای سودآوری بیشتر از این را داشته باشد به‌احتمال خیلی زیاد به شما دروغ می‌گوید و اگر شما انتظار بیشتری دارید که مثلاً 90 درصد مواقع تحلیل‌ها و ستاپ‌ها درست باشند، صادقانه به شما پیشنهاد می‌کنیم صفحه را ببندید و ادامه ندهید. اما اگر انتظار معقول  و منطقی داشته باشید از عملکرد این سیستم شگفت‌زده خواهید شد.

3 دیدگاه در معرفی ربات فایند ترید اریا

5/5 - (2 امتیاز)
 • امید

  says:

  سلام ، فقط درصورتی که نیکلاین شکسته بشه ، الارم میده؟؟نمیشه رو تشکیل پیوت دوم یا نواحی عرصه تقاضای مهم به محض اولین کندل برگشتی الارم بده؟اصلا میشه اینارو خود تریدر تعریف کنه؟و در حال حاصر همین ستاپ دابل باتم با بریک رو داره؟

  • mohsen tavakoli

   says:

   سلام. باید بررسی کنیم اگر ستاپ های قدرتمندی باشن حتما در ورژن های بعدی اضافه میکنیم.

 • younes

  says:

  سلام وقت شما به خیر،نرم افزار فوق العاده ای طراحی کردین.برای معرفی ستاپ یا هر همکاری دیگری در خدمت شما و دوستان هستم

ثبت کامنت جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *