تِرید اِریا، محدوده‌ی امن تریدرها
  • ریبیت فارکس
    • بروکرهای منتخب
      سایر بروکرها

لایسنس محصولات ترید اریا

لایسنس ترید اریا

✅لایسنس محصولات ترید اریا

فایل لایسنس ترید اریا در واقع یک اندیکاتور متاتریدر است که به عنوان مجوز استفاده از برنامه‌های سایت ترید اریا مورد استفاده قرار می‌گیرد. شماره حساب‌های شما که در لیست مشتریان ترید اریا قرار داشته باشد، در کد لایسنس تعریف شده و با قرار دادن فایل لایسنس در پوشه اندیکاتور، دسترسی به همه برنامه‌های سایت ترید اریا امکان پذیر خواهد بود.

هزینه دریافت لایسنس

همانطور که اشاره شد، دریافت لایسنس و استفاده از همه محصولات این سایت برای حساب‌هایی که در لیست مشتریان ترید اریا (به عنوان آی بی) قرار داشته باشند کاملا رایگان خواهد بود. با این حال اگر تمایل به انتقال حساب خود به مجموعه ترید اریا ندارید، در تلگرام با آی‌دی زیر تماس بگیرید و لایسنس رایگان را دریافت کنید.
(آی دی تلگرام)

دقت داشته باشید که در صورت عضویت در سایت ترید اریا نه تنها لایسنس رایگان دریافت می‌کنید، بلکه 65 درصد از ریبیت معاملات خود را نیز دریافت خواهید کرد.
(دریافت ریبیت)

دریافت لایسنس آزمایشی

اگر مشتری ترید اریا نیستید و فقط قصد بررسی نرم‌افزار‌های ارائه شده را دارید، می‌تواند از طریق لایسنس آزمایشی هر هفته روزهای جمعه، شنبه و یک‌شنبه بصورت نامحدود و رایگان همه ابزار‌های ارائه شده در سایت ترید اریا را مورد بررسی قرار دهید. برای دریافت لایسنس آزمایشی کافیست از طریق لینک زیر در سایت ترید اریا عضو شوید:
عضویت در سایت ترید اریا
بعد از عضویت و ورود به سایت ترید اریا از لینک زیر به پنل مدیریت کاربر مراجعه و لایسنس آزمایشی را دریافت کنید:
پنل مدیریت کاربر

دریافت لایسنس ترید اریا

دریافت لایسنس اصلی

تا زمانی که هیچ حسابی در گروه آی بی ترید اریا نداشته باشید، لایسنس موجود در پنل مدیریت کاربر به صورت آزمایشی می‌باشد و فقط روزهای جمعه و شنبه فعال خواهد بود. بلافاصله بعد از اینکه هر کدام از حساب‌های شما در گروه آی بی ترید اریا تایید شود، شماره حساب‌های فعال شما در لایسنس موجود در پنل شما ثبت می‌شود.
به عنوان مثال اگر شما یک حساب فعال در فیبو و یک حساب فعال در آلپاری و یک حساب فعال در روبو داشته باشید و هر سه حساب در گروه آی بی ترید اریا قرار داشته باشد، لایسنس موجود در پنل مدیریت شما برای هر سه حساب فعال خواهد شد.

تمدید لایسنس اصلی

از آنجا که فایل لایسنس، مجوز استفاده از تمام امکانات سایت ترید اریا می‌باشد (که هزینه، وقت و انرژی زیادی برای تهیه آنها صرف شده) برای جلوگیری از تقلب افراد متقلب، مجبور به قرار دادن تاریخ انقضاء در فایل لایسنس شدیم. به این صورت که در روز دهم هر ماه میلادی فایل مربوط به ماه قبل منقضی شده و برای استفاده از فایل جدید لازم است که مجددا از پنل مدیریت خود لایسنس ماه جدید را دریافت کنید.
لایسنس جدید فقط برای حساب‌هایی که در ماه میلادی گذشته حداقل یک معامله انجام داده باشند فعال خواهد بود.

نصب لایسنس در متاتریدر

بعد از عضویت در سایت ترید اریا و دریافت لایسنس اصلی یا آزمایشی از پنل مدیریت کاربر کافیست فایل دریافت شده را که نام آن License.ex4 است در پوشه ایندیکاتور متاتریدر خود قرار دهید. برای پیدا کردن پوشه اندیکاتور در متاتریدر، ابتدا از منوی فایل گزینه "باز کردن پوشه داده" یا Open Data Folder را انتخاب کنید. در پنجره‌ی باز شده پوشه‌ی MQL4 و سپس پوشه‌ی Indicators را باز و فایل لایسنس را قرار دهید.
توجه مهم: اگر قبلا از فایل لایسنس دیگری استفاده کرده باشید، حتما فایل جدید را با همان نام جایگزین فایل قبلی کنید. اگر فایل جدید با نام دیگری مثلا License(1).ex4 ذخیره شود، شناسایی نشده و قابل اجرا نخواهد بود.

بررسی فایل لایسنس

بعد از دریافت فایل لایسنس و قرار دادن آن در متاتریدر، ابتدا یک بار روی لیست اندیکاتور‌ها کلیک راست و گزینه رفرش را بزنید تا لایسنس به لیست اندیکاتورها اضافه شود.
سپس فایل لایسنس را در یک چارت دلخواه اجرا کنید و مطابق شکل زیر پیام‌های ثبت شده در اکسپرت را بررسی کنید.
خط اول تاریخ ایجاد فایل لایسنس
خط دوم تاریخ انقضای فایل لایسنس
خط سوم تعداد حساب‌های تعریف شده در لایسنس
خطوط بعدی شماره حساب‌هایی که با این لایسنس مجوز دسترسی دارند.

لایسنس ترید اریا

در نهایت اگر از لایسنس آزمایشی استفاده می‌کنید با پیام زیر مواجه خواهید شد:
This is Trial License and it works only on Friday, Saturday and Sunday

موفق باشید.