تِرید اِریا، محدوده‌ی امن تریدرها
 • ریبیت فارکس
  • بروکرهای منتخب
   سایر بروکرها
آی سی ام کپیتال

بروکر آی سی ام کپیتال

ارزیابی کامل بروکر آی سی ام کپیتال ⭐ ICM Capital

آی سی ام کپیتال

افتتاح حساب در بروکر آی سی ام کپیتال

تغییر آی بی icm capital

اگر قبلا در آی سی ام کپیتال افتتاح حساب کرده‌اید، برای معرفی سایت ترید اریا به عنوان آی بی و دریافت ریبیت و استفاده از سایر خدمات ما کافیست یک ایمیل به نشانی support@icmcapital.com ارسال کنید.

متن درخواست:

اینجانب [ نام شما ] خواهشمندم حساب معاملاتی‌ام به شماره [ شماره حساب شما در آی‌سی‌ام کپیتال] را به حساب آی بی 150100 منتقل کنید. با تشکر

سرفصل های مقاله بررسی تخصصی بروکر ICM capital
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  دریافت ریبیت آی سی ام کپیتال

  برای دریافت ریبیت معاملات خود در بروکر آی سی ام کپیتال، بعد از انجام مراحل بالا (افتتاح حساب جدید یا تغییر آی بی) اقدام به ثبت نام در سایت ترید اریا نموده و سپس در قسمت “پنل مدیریت کاربر” حساب جدید خود را ثبت کنید تا در انتهای ماه میلادی به صورت خودکار ریبیت حساب شما محاسبه و گزارش آن به ایمیل شما ارسال شود. بعد از تایید شما بلافاصله مبلغ ریبیت به حساب شما واریز خواهد شد.

  شرایط تجاری بروکر آی سی ام کپیتال

  وب‌سایت آی سی ام کپیتال icmcapital.com
  حداقل واریز 1$
  حداقل لاتیج 0.01
  حداکثر لوریج 1:200
  پذیرش مشتریان ایرانی yes
  پلتفرم‌های معاملاتی MT4 , MT5 , cTrader
  سابقه فعالیت از سال 2009
  رگولیشن آی سی ام کپیتال FSA
  آدرس دفتر Dubai (Rep. Office), P08, Building 3, Bay Square, Business bay, Dubai, P.O. Box: 113058
  نماد‌های معاملاتی جفت ارزهای فارکس
  cfd سهام، شاخص‌ها، طلا، نقره، سایر فلزات
  نفت، گاز، سایر کامودیتی‌ها
  واریز و برداشت ریالی ( تاپچنج)
  پرفکت‌مانی
  وبمانی
  بیت‌کوین
  اتریوم
  تتر
  افتتاح حساب آی سی ام کپیتال

  معرفی بروکر آی سی ام کپیتال

  بروکر آی سی ام کپیتال فعالیت خود را در سال 2009 با ثبت در کشور انگلستان شروع کرد. در 12 سال گذشته آی سی ام کپیتال شعب زیادی در کشور‌های مختلف تاسیس کرده است. این بروکر با وجود تحریم‌ها همواره به دنبال تسهیل شرایط برای ادامه فعالیت در بازار ایران بوده است.
  دقت داشته باشید که دو بروکر آی سی ام کپیتال (با لوگوی آبی) کاملا متمایز از بروکر آی سی ام بروکرز (با لوگوی قرمز) است و نباید این دو بروکر را با هم اشتباه بگیریم. در ادامه این مطلب به بررسی دقیق آی سی ام کپیتال می‌پردازیم.

  اعتبار بروکر icm capital

  آی سی ام کپیتال در انگلستان تحت رگولاتوری FCA که بسیار معروف و معتبر است قرار دارد. ارائه خدمات به ایرانی‌ها از طریق این شعبه امکان پذیر نیست (به علت تحریم‌ها). لذا حساب مشتریان ایرانی این بروکر در شعبه ICM Capital VC افتتاح می‌شود. این شعبه از آی سی ام کپیتال در FSA سنت وینسنت ثبت شده است. مانند بسیاری از بروکر‌های فعال در ایران، رگولاتوری اصلی آی سی ام کپیتال (FCA) حمایتی از مشتریان ایرانی نخواهد کرد اما قرار داشتن آی سی ام کپیتال تحت نظارت چنین رگولاتوری معتبر و سختگیری، به نوعی می‌تواند نشان دهنده اعتبار این بروکر باشد. شکایت جدی و نارضایتی چندانی از این بروکر مشاهده نشده و مشتریان پر تعداد این بروکر معمولا نظر مثبتی نسبت به آن دارند. بنابراین آی سی ام کپیتال را می‌توانیم یک بروکر خوش‌نام بدانیم. از نظر سابقه فعالیت و قدمت هم این بروکر در لیست بروکر‌های با سابقه قرار دارد. در تصویر زیر، شعب مختلف این کارگزاری را مشاهده می‌کنید که هر کدام حساب معاملاتی مخصوص به خود را تحت رگولاتوری مجزایی ارائه می‌کنند.
  رگولیشن آی سی ام کپیتال

  انواع حساب بروکر icm

  کارگزاری آی سی ام کپیتال در کل دو حساب معاملاتی عالی را در اختیار تریدرها قرار داده است. نام این دو حساب به ترتیب Direct و Zero بوده که هر کدام مزایا و محدودیت‌های خود را داشته که در جدول زیر، مشاهده می‌کنید.

  Direct Account

  $ 1 حداقل دیپازیت
  •  
  • پلتفرم: MT4 , MT5 , C-Trader
  • بیش از 150 نماد معاملاتی
  • حداقل اسپرد از 1.1 پیپ
  • کمیسیون ندارد
  • لوریج تا 1:200
  • استاپ اوت 0%
  • رقم اعشاری پنجم دارد
  • حساب بدون سواپ دارد
  • بونوس واریز دارد

  Zero Account

  $ 200 حداقل دیپازیت
  •  
  • پلتفرم: MT4 , MT5 , C-Trader
  • بیش از 150 نماد معاملاتی
  • حداقل اسپرد از 0 پیپ
  • 7 دلار کمیسون برای هر لات *
  • لوریج تا 1:200
  • استاپ اوت 0%
  • رقم اعشاری پنجم دارد
  • حساب بدون سواپ دارد
  • بونوس واریز دارد

  *در حساب زیرو، کمیسیون فقط برای معاملات فارکس و فلزات دریافت می‌شود و معاملات سایر نمادها بدون کمیسیون است.

  شارژ بروکر آی سی ام کاپیتال (واریز و برداشت)

  واریز و برداشت ریالی آی سی ام کپیتال در هفت روز هفته با قیمت بسیار مناسب انجام می‌شود. علاوه بر آن امکان انتقال وجه از طریق پرفکت مانی و وب‌مانی نیز برای مشتریان ایرانی این بروکر فراهم است. ارائه کردن روش ریالی برای واریز و برداشت و علاوه بر آن، ارائه‌ی این روش به نحوی که تریدر کارمزد کمی را بپردازد، از جمله مزایای این کارگزاری معتبر فارکس بوده و به همین دلیل نیز جزو انتخاب‌های خوب در میان بروکرهایی است که در بازار ایران فعالیت دارند.

  طرح تشویقی و بونوس بروکر آی سی ام کپیتال

  آی سی ام کپیتال برای همه واریزهای مشتریان خود (نه فقط واریز اول) 10 درصد بونوس قابل معامله و حتی قابل زیان پرداخت می‌کند. این بونوس در صورت احراز شرایط حتی قابل برداشت نیز می‌باشد. اگر به ازای هر یک دلار بونوس، یک لات معامله انجام داده باشید، می‌توانید درخواست نقد شدن این بونوس را به بروکر ارسال کنید.

  علاوه بر بونوس بالا، آی سی ام به ازای هر لات معالمه 3 دلار کش بک نیز به حساب شما واریز میکند. این کشبک بلافاصله با بسته شدن معامله به حساب شما واریز می‌شود. دقت داشته باشید که این مبلغ با 65 درصد ریبیتی که از ترید اریا دریافت می‌کنید متفاوت است و به صورت مجزا پرداخت خواهد شد.

  پلفترم های معاملاتی بروکر ICM capital

  بروکر icm capital علاوه بر ارائه کردن هر دو پلتفرم رایج متاتریدر 4 و متاتریدر 5، نسخه‌ی اختصاصی cTraders را ارائه کرده است. اگرچه این پلتفرم تفاوت کمی با دو پلتفرم قبلی دارد، اما نسخه‌ی شخصی‌سازه شده بوده و امکانات خوب و متفاوتی را در اختیار تریدرهای حرفه‌ای بازار فارکس قرار می‌دهد. برای دانلود هر کدام از این پلتفرم‌ها، کافی است در این کارگزاری ثبت نام کرده تا به صورت رایگان آن‌ها را دانلود کرده و استفاده نمایید.

  معایب بروکر icm capital

  بروکر آی سی ام کپیتال علیرغم قدمت بالایی که داشته (سال تاسیس در 2009 میلادی و هم قدمت با روبو فارکس)، تبلیغات کمی داشته و نتوانسته آنچنان که باید و شاید، نام خود را بر سر زبان تریدرهای ایرانی بیندازد. به نظر می‌رسد که یکی از قوی‌ترین تیم‌های پشتیبانی پارسی زبان متعلق به این کارگزاری است، اما بسیاری از تریدرها، حتی نمی‌دانند که چه تفاوتی بین این کارگزاری و کارگزاری هم‌نام اما متفاوت آی سی ام بروکز وجود دارد. از دیگر مزایای این کارگزاری می‌توان به کوچکتر بودن سبد معاملاتی (در مقایسه با اکثر بروکرها) و نداشتن تنوع در حساب‌های معاملاتی اشاره کرد.

  اعتبار بروکر آی سی ام کپیتال

  کلاهبرداری بروکر icm

  بروکر آی سی ام نزدیک به یک دهه است که در بازار ایران فعال بوده و سال‌های بیشتری را در کشورهای دیگر مشغول به ارائه‌ی خدمات بوده است. با این حال، تا کنون هیچ مورد جدی‌ای در خصوص ضعف عملکرد این کارگزاری و رخدادن اتفاقاتی که مبنی بر کلاهبرداری بروکر icm بوده باشد، گزارش نشده است. بنابراین، اگر داستان‌هایی را شنیدید که در تلاش بودند تا صحت عملکرد این کارگزاری را زیر سوال ببرند، به سرعت به دنبال اسناد و مدارک مستند باشید. به نظر نمی‌رسد که این کارگزاری خوش نام قصد داشته باشد تا قدمت نزدیک به دو دهه‌ی خود را زیر سوال ببرد، بنابراین، بنابراین اگر این بروکر را به عنوان کارگزار خود در بازار فارکس انتخاب کرده اید، از بابت اعتبار بروکر و امنیت حساب خود نگرانی نداشته باشید.

  پرسش‌های متداول در مورد بروکر آی سی ام کپیتال

  آی سی ام کپیتال رگوله FSA انگلستان را دریافت کرده که به تنهایی برای اعتبار این بروکر کافیست. البته مانند سایر بروکر‌ها، آی سی ام کپیتال هم نمی‌تواند از طریق رگولاتوری اصلی خود به ایرانیان سرویس دهی کند و مشتریان ایرانی تحت حمایت FSA سنت وینسنت قرار دارند.

   با افتتاح حساب از طریق لینک زیر، در لیست مشتریان سایت ترید اریا قرار گرفته و ریبیت معاملات خود را دریافت خواهید کرد.

  https://track.icmcapital.com/?t=Yu5aFkmNrZx8

  • واریز و برداشت ریالی هفت روز هفته با قیمت مناسب 
  • پرفکت مانی 
  • وبمانی 
  • اسکریل 
  • مدارک تایید هویت (پاسپورت یا شناسنامه یا کارت ملی یا گواهینامه رانندگی)
  • مدارک تایید آدرس (هر مدرک معتبری که نشانی محل سکونت شما در آن قید شده باشد)

  اطلاعات بیشتر را در صفحه ثبت نام در آی سی ام کپیتال ببینید.

   بله! پشتیبانی فارسی بروکر آی سی ام کپیتال از طریق تلگرام با آیدی <a href="https://t.me/ICMCapital_Support">ICMCapital_Support </a> پاسخگوی سوالات کاربران ایرانی است.


  حساب خود را از طریق لینک معرف ترید اریا افتتاح کنید:
  <br>
  <a href="https://track.icmcapital.com/?t=Yu5aFkmNrZx8">https://track.icmcapital.com/?t=Yu5aFkmNrZx8</a>
  <br>
  اگر قبلا در آی سی ام کپیتال افتتاح حساب کرده&zwnj;اید، برای معرفی سایت ترید اریا به عنوان آی بی و دریافت ریبیت و استفاده از سایر خدمات ما کافیست یک ایمیل به نشانی support@icmcapital.com ارسال کنید.
  <br>
  متن درخواست:
  <br>
  اینجانب [ نام شما ] خواهشمندم حساب معاملاتی&zwnj;ام به شماره [ شماره حساب شما در روبو فارکس ] را به حساب آی بی 150100 منتقل کنید. با تشکر

  <br>
  بعد از افتتاح حساب یا تغییر آی بی، در حساب کاربری خود در سایت ترید اریا لاگین کنید و در قسمت <a href="https://trade-area.com/user-panel/">پنل مدیریت کاربر</a>، شماره حساب خود در بروکر آی سی ام کپیتال را وارد و ثبت کنید. در انتهای هر ماه میلادی ریبیت حساب شما به صورت خودکار محاسبه و به حساب اعلام شده شما واریز خواهد شد.

  بله آی سی ام 10 درصد بونوس قابل ترید و قابل ضرر به واریز‌های مشتریان خود ارائه می‌کند.

  • متاتریدر 4
  • متاتریدر 5
  • سی تریدر
  فهرست مطالب
   برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید
   فهرست مطالب
   ارسال دیدگاه و ثبت امتیاز

   لطفا قبل از نوشتن نظر، به پست امتیاز دهید.

   امتیاز شما به این سرویس:
   امتیاز شما: امتیازی ثبت نشده است

   نحوه استفاده از سرویس

   سابقه استفاده از سرویس

   دیدگاه ها و نظرات(6)

   مهرداد 07 تیر 1401

   ضمنا پشتیبانی فارسی این بروکر هم چنگی به دل نمیزنه چرا که با دادن پاسخ های کوتاه سعی میکنه مشتریان از سر خودش باز کنه به عنوان نمونه برخلاف پشتیبان سایر بروکرها سعی می‌کند توضیحات کامل تری را به کلاینت هاشون ارایه بدن این بروکر دائم میگه قبلا در این زمینه توضیح دادم به مطالبی که قبلا ارسال کردم توجه کنید و غیره ....البته اگر نخوام زیاد سخت گیر باشم توضیحات مختصری را در زمینه سوالاتی که از ازشون میشه تا زمانی که با منافعشون تضاد نداشته باشه ارائه می دهند ولی همین که سوال مهمی را در زمینه سبک تریدری و احتیاجاتی که شما به عنوان یک تریدر دارید ازشون می پرسید سعی می کنن پاسخ های قبلی رو منشن کنن اگر چه که ربطی به تقاضا و سئوال فعلی شما هم نداشته باشه !!!

   پاسخ دادن
   مهرداد 07 تیر 1401

   متأسفانه این بروکر آنچنان که میگوید صداقت ندارد از جمله خود من اقدام به ثبت نام باز کردن حساب در بروکر کردم و پس از ارسال مدارک و تایید حساب کاربری با وجودی که در کابین شخصی اقدام به باز کردن حساب دمو از نوع ICM ZERO کرده بودم اما تقاضای من برای باز کردن حساب ICM ZERO واقعی REAL با مانع روبرو شد پس از مکاتبات زیادی که با بروکر انجام دادم .پاسخ دادند که ما برای مشتریان در منطقه جغرافیایی شما حساب زیرو را باز نمی کنیم هرچند که من بهشون گفتم که از پاسخشان قانع نشدم اما این نشانه عدم صداقت این بروه و به نظرم نمیشه بهشون اطمینان کرد .

   پاسخ دادن
   هیراد 22 مهر 1400

   سلام وقتتون بخیر من یه حساب تو ای سی ام دارم و میخوام زیر مجموعه شما باشم چطور میتونم این کار رو انجام بدم

   پاسخ دادن
   mohsen tavakoli 29 آبان 1400 پاسخ هیراد

   سلام یک ایمیل به support@icmcapital.com ارسال و کد 150100 را به عنوان آی بی معرفی کنید.

   پاسخ دادن
   مرتضی 12 مهر 1400

   سلام این بروکر پشتیبانی فارسی داره؟

   پاسخ دادن
   mohsen tavakoli 22 مهر 1400 پاسخ مرتضی

   سلام بله دارن

   پاسخ دادن